Zapraszamy na spotkanie ze skoczkami narciarskimi!
2011-03-28
Zapraszamy na spotkanie ze skoczkami narciarskimi!

Miło nam poinformować, że ramach "spotkań ze znanymi sportowcami", organizowanymi przez naszą Szkołę już w najbliższy piątek gościć będziemy w Libiążu dwóch utalentowanych Reprezentantów Polski w skokach narciarskich. Będą to Dawid Kubacki i Krzysztof Miętus, na spotkanie z którymi serdecznie zapraszamy wszystkich naszych wychowanków. Spotkanie odbędzie się w dniu 1 kwietnia br. (piątek) od godz. 15:30 w Libiąskim Centrum Kultury (ul. Górnicza 1).

W programie:
godz. 15:30 – spotkanie z aktualnymi Reprezentantami Polski w skokach narciarskich Dawidem Kubackim i Krzysztofem Miętusem (rozmowa z gośćmi, pytania od dzieci, loteria upominków) – wstęp bezpłatny
godz. 17:00 – film animowany dla dzieci pt. „Safari” w kinie Libiąskiego Centrum Kultury w promocyjnej cenie 5zł (zapisy i wpłaty dokonywane będą przed seansem).

Serdecznie zapraszamy!

fot. Krzysztof Miętus