2018 Przedszkole B
Tomasz Słowik
TEL: 507039937

Opis grupy

W każdej chwili można zapisać się na zajęcia do naszych grup Przedszkolnych. W tym celu należy przyjść na trening (plan widoczny obok) lub skontaktować się telefonicznie z trenerem. Każde dziecko może odbyć 2-3 próbne treningi bezpłatne, żeby podjąć decyzję, czy chce się zapisać. Na zajęcia przychodzimy w obuwiu z płaską podeszwą (na salę) i stroju sportowym (spodenki i koszulka lub ewentualnie dres).

Przypominamy, że drugie dziecko z rodziny, które zostało zapisane do naszej Szkoły Piłkarskiej ponosi opłatę 50%, a trzecie i każde kolejne dziecko z tej samej rodziny nie płaci za zajęcia.

Zawodnicy drużyny

• Tworzydło Wojciech
  • Mróz Szymon
  • Wilczyński Antoni
  • Linczowski Marek
  • Halota Julian
  • Sordoń Antoni
  • Budzyn Marcel
  • Barankiewicz Brunon
  • Klamka Patryk
  • Wiśniowski Mikołaj
  • Przybylski Oskar

Najnowsza wiadomość od trenera

We wtorek - 29 grudnia obie grupy przychodzą na 16.00 celem wykonania zdjęcia do kalendarza. Proszę o obecność.

- najedź na trening by uzyskać szczegóły.