2014-2015 Przedszkole Ptysia C
Joanna Gut
TEL: 603535559

Opis grupy

W każdej chwili można zapisać się na zajęcia do naszych grup Przedszkolnych. W tym celu należy przyjść na trening (plan widoczny obok) lub skontaktować się telefonicznie z trenerem. Każde dziecko może odbyć 2-3 próbne treningi bezpłatne, żeby podjąć decyzję, czy chce się zapisać. Na zajęcia przychodzimy w obuwiu z płaską podeszwą (na salę) i stroju sportowym (spodenki i koszulka lub ewentualnie dres).

Przypominamy, że drugie dziecko z rodziny, które zostało zapisane do naszej Szkoły Piłkarskiej ponosi opłatę 50%, a trzecie i każde kolejne dziecko z tej samej rodziny nie płaci za zajęcia.

Zawodnicy drużyny

• Maja Szyjka
  • Dominnik Ziajka
  • Gabriel Poznański
  • Leon Cieślik
  • Kacper Wiśniowski
  • Sandra Szpot
  • Alan Szpot
  • Aleksander Matan
  • Karol Gut
  • Franciszek Piegza

Najnowsza wiadomość od trenera

Serdecznie zapraszamy na zajęcia nowe dzieci z roczników 2014-2015. Aby się zapisać, wystarczy przyjść na zajęcia. Każde dziecko może odbyć 2-3 bezpłatne zajęcia zanim zdecyduje o zapisaniu się do grupy.

- najedź na trening by uzyskać szczegóły.