2017 Przedszkole C
Joanna Gut
TEL: 603535559

Opis grupy

W każdej chwili można zapisać się na zajęcia do naszych grup Przedszkolnych. W tym celu należy przyjść na trening (plan widoczny obok) lub skontaktować się telefonicznie z trenerem. Każde dziecko może odbyć 2-3 próbne treningi bezpłatne, żeby podjąć decyzję, czy chce się zapisać. Na zajęcia przychodzimy w obuwiu z płaską podeszwą (na salę) i stroju sportowym (spodenki i koszulka lub ewentualnie dres).

Przypominamy, że drugie dziecko z rodziny, które zostało zapisane do naszej Szkoły Piłkarskiej ponosi opłatę 50%, a trzecie i każde kolejne dziecko z tej samej rodziny nie płaci za zajęcia.

Zawodnicy drużyny

• Kos Igor
  • Adam Kondoszek
  • Marcel Adamczyk
  • Filip Zemirek
  • Patryk Warzecha
  • Oskar Baluś
  • Michał Cudak
  • Antoni Jasieczko
  • Stanisław Jasieczko

Najnowsza wiadomość od trenera

Wszystkie osoby, które nie mogą dostarczyć dzieci na trening 19 lutego na godz. 15.00 proszę o udział w zajęciach o godz. 16.00.

- najedź na trening by uzyskać szczegóły.