2013 Żaki A

• Leon Szopa
  • Oskar Wasiak

Najnowsza wiadomość od trenera

1.Proszę aby zawodnicy w poniedziałek i czwartek przychodzili na trening na godz.17:50

2.Wszystkie nieobecności zawodnika proszę przekazywać tylko i wyłącznie w wiadomości PRYWATNEJ (sms,whatsapp) do trenera.Nie na wspólnej grupie

3.Odwołnie zajęć ze względu na pogodę tylko w przypadku burzy i opadu gradu.Jezeli pada deszcz trening odbywa się zgodnie z planem.Trener odwołuje trening na grupie whatsapp,jeżeli tego nie zrobił tzn. że trening jest zgodnie z planem.Jeżeli rodzice uważają inaczej nie puszczają dziecka na trening..Zajęcia odbędą się nawet wtedy jeżeli będzie 1 zawodnik.

4.Aktywność trenerów na grupie whatsapp zostaje ograniczona do niezbędnego minimum.

5.PODZIAŁ ZAWODNIKÓW NA GRUPY:

GRUPA 1 -Baran, Mateusz Filip, Szymula, Benio, Subel, Szczurek, Hadwiczak, Mulamba Salumu, Oleszko, Zimowski, Majka,Paliwoda, Wikar. .Zawodnicy tej grupy rozgrywają mecze ligowe,turnieje,mecze kontrolne i sparingowe.Na mecze ligowe trener wyznacza min 10-max.12 zawodników. Zawodnik nie wybrany na konkretny mecz ligowy jest brany pod uwagę w meczu sparingowym,lub wewnętrznym z grupą 2 i jego OBOWIĄZKIEM jest obecność na tym meczu.W momencie nie usprawiedliwionej nieobecnośći (info do trenera odpowiednio wcześniej,choroba,wyjazd rodzinny,itp.) zawodnik automatycznie przesuwany jest do grupy nr 2.Zawodnicy ,którzy będą się spóżniać na zbiórkę zaczynają grać jako ostatni z grupy.

GRUPA 2 -Jurkowski, Pamuła, , Jochymczyk, Szopa, Szlęzak, Wierdanek, Gajkoś, Naleśnik, Wasiak.Zawodnicy tej grupy rozgrywają tylko i wyłącznie mecze kontrolne i sparingowe..Zawodnicy ,którzy będą się spóżniać na zbiórkę zaczynają grać jako ostatni z grupy.

PUNKTUALNOŚĆ TO PODSTAWA !!!!!!!!!!!!

Reprezentacja r.2013 w listopadzie 2021 będzie grała w LIDZE JESIENNEJ W TYCHACH w następujących terminach :7.11,14.11,28.11.

• 2021-09-27
    18:00 / Trening / Orlik w Libiążu
  • 2021-09-28
    15:00 / Trening / Orlik w Libiążu
  • 2021-09-30
    18:00 / Trening / Orlik w Libiążu
  • 2021-10-02
    9:00 / Mecz / Orlik w Libiążu
  • 2021-10-09
    10:00 / Mecz / Wyjazd
- najedź na trening by uzyskać szczegóły.