Podmioty i osoby wspierające Szkołę Piłkarską "Górnik" Libiąż:
SPONSORZY
AMAGO - Sponsor Główny (www.amago.pl)KROPPA - Strony internetowe, identyfikacja wizualna, grafika - Sponsor wspierający (www.kroppa.pl)FHU ACCESS CONTROL - Systemy kontroli dostępu, obsługi klienta, rejestr czasu pracy, zabezpieczenie obiektów - Sponsor wspierający (www.accesscontrol.pl)FIBOR - Sprzedaż węgla - Sponsor wspierający (www.fibor.eu)
AMAGO - Sponsor Główny (www.amago.pl)
FIBOR - Sprzedaż węgla - Sponsor wspierający (www.fibor.eu)
BMG-SPORT Agencja Managerska   (www.bmgsport.pl)
Urząd Miejski w Libiążu   (www.libiaz.pl)
Górniczy Klub Sportowy "Janina"  Libiąż
Południowy Koncern Węglowy S.A.
GALEN - Ośrodek Medyczny   (www.galen.pl)
FUNDATORZY W AKCJI "PODAJ PIŁKĘ"
ich listę zobaczyć można TUTAJ
NASZA DRUŻYNA ZASŁUŻONYCH
Tradycją w naszej Szkole jest, że osobom z zewnątrz - szczególnie zasłużonym dla naszej działalności - wręczamy specjalną koszulkę naszego klubu, by podkreślić wdzięczność za dotychczasowe wsparcie. Dotychczas tekie koszulki otrzymało 7 osób (Marek Wiącek - Prezes Firmy Amago, Jacek Latko - Burmistrz Libiąża, Jarosław Łabęcki - Wiceburmistrz Libiąża, Andrzej Szymkiewicz - Prezes PKW S.A., Marcin Nastwany - Dyrektor ds. Pracy ZG Janina, Witold Kasperkiewicz - Dyrektor Techniczny ZG Janina, Jacek Przybylski - Właściciel firmy Access Control).
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Szkoła Piłkarska "Górnik" Libiąż to innowacyjny projekt, którego celem jest promocja aktywności fizycznej dzieci oraz spełnianie ich marzeń związanych ze sportem. Dzięki działalności naszej Szkoły, dzieci mogą się poczuć jak ich piłkarscy idole - z zacięciem trenując swój ulubiony sport.
Współpracując z naszą Szkołą, każdy podmiot wspierający ma szansę zaistnieć w świadomości dzieci, ich rodziców oraz lokalnej społeczności jako sponsor dziecięcego sportu. Dla firm oraz osób prywatnych zainteresowanych współpracą przygotowaliśmy pakiety współpracy, które mogą być dostosowane do każdego potencjalnego partnera. Zostań przyjacielem naszej Szkoły i spraw radość naszym wychowankom!
Szczegółowych informacji udziela:
Dawid Chylaszek
kontakt@gorniklibiaz.pl
Ze wstępną ofetą sponsorską można zapoznać się TUTAJ.

Podmioty i osoby wspierające Szkołę Piłkarską "Górnik" Libiąż:

SPONSORZY WSPIERAJĄCY
- TAURON WYDOBYCIE - (www.tauron-wydobycie.pl)
- KROPPA
- Strony internetowe, identyfikacja wizualna, grafika  (www.kroppa.pl)
- BLASZKA & BART - produkcja materiałów dla branży cukierniczej i piekarniczej (www.blaszka.net.pl)

SPONSOR TYTULARNY PRZEDSZKOLA PIŁKARSKIEGO
- Cukiernia PTYŚ
(www.ptys.pl)

SPONSOR AKCJI "PRZEZ NAUKĘ DO WIELKIEJ PIŁKI"
- BMG-SPORT  Agencja Managerska   (www.bmgsport.pl)

- Urząd Miejski w Libiążu   (www.libiaz.pl)
- BMG-SPORT
  Agencja Managerska   (www.bmgsport.pl)
- MKS Libiąż
- Ludowy Klub Sportowy Żarki
- Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Gromiec

- GALEN - Ośrodek Medyczny   (www.galen.pl)

FUNDATORZY W AKCJI "PODAJ PIŁKĘ"
ich listę zobaczyć można TUTAJ

NASZA DRUŻYNA ZASŁUŻONYCH:  Tradycją w naszej Szkole jest, że osobom z zewnątrz - szczególnie zasłużonym dla naszej działalności - wręczamy specjalną koszulkę naszego klubu, by podkreślić wdzięczność za dotychczasowe wsparcie. Dotychczas tekie koszulki otrzymały następujące osób/podmioty (Jacek Latko - Burmistrz Libiąża, Jarosław Łabęcki - Wiceburmistrz Libiąża, Marek Wiącek - Prezes Firmy Amago, Andrzej Szymkiewicz - Prezes PKW S.A., Kazimierz Grzechnik - Prezes PKW S.A., Marcin Nastawny - Dyrektor ds. Pracy ZG Janina, Witold Kasperkiewicz - Dyrektor Techniczny ZG Janina, Małgorzata i Jacek Przybylscy - Właściciele firmy Access Control, Bogusława i Robert Głownia - Właściciele Firmy Fibor Sprzedaż Węgla, Joanna i Maciej Galistl - Właściciele Firmy Ptyś).

koszulkiduze.jpg

Szczegółowych informacji udziela:
Prezes Zarządu: Dawid Chylaszek, tel. 514 800 175,  kontakt@gorniklibiaz.pl

Ze wstępną ofetą sponsorską można zapoznać się TUTAJ.