Jakość potwierdzona przez PZPN
Jesteśmy certyfikowaną Akademią oznaczoną Gwiazdką PZPN!!
Odwiedź nasz kanał video
Zobacz jak nasi podopieczni prezentują się w akcji. Tylko na naszym kanale migawki z treningów, meczy, eventów.
Przez naukę do wielkiej piłki
Staraj się w szkole oraz na treningach i wygraj wyjazd na wspaniałe mecze piłkarskie!
Strefa rodzica i zawodnika
Czyli wszystko co chcielibyście wiedzieć i nie boicie się zapytać...

Dołącz do nas na Facebooku

Treningi indywidualnie
Realizujemy także specjalistyczne zajęcia indywidualne, "skrojone" na miarę naszych wychowanków.
Szkoła bramkarzy
Jako jedni z nielicznych prowadzimy specjalistyczne treningi bramkarskie z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu.
Przedszkole piłkarskie
Zapraszamy młodsze dzieci do treningów w naszej szkole. Zobacz szczegóły projektu.
Cheerleaders - grupa taneczna
Dołącz do naszej tanecznej drużyny dziewcząt w zespole cheerleaderek!

Nasz sztab szkoleniowy

Szkoła na Facebook'u

Eventy w szkole
Nie spędzamy czasu tylko na boisku. Specjalnie dla naszych uczniów organizujemy obozy, wyjazdy na mecze, wizyty gości czy konkursy i pikniki.
Procent dla szkoły
Dowiedz się jak wesprzeć nas swoim 1% podatku, przy rocznym rozliczeniu z Urzędem Skarbowym.
Szkolny sklepik
Zapraszamy do zakupu klubowych gadżetów. Nasz magazynik zawiera szkolne kubki, szaliki i kalendarze.
Realizujemy program najlepszych szkoleniowców z Ajaxu Amsterdam.
W 2012 roku zostaliśmy laureatami ogólnopolskiej akcji Szkółki Nivea, dzięki czemu wzbogaciliśmy naszą Szkołę o wysokiej klasy sprzęt sportowy, zaś nasi trenerzy uczestniczyli w szkoleniu prowadzonym przez specjalistów Ajaxu Amsterdam.
Stadion - harmonogram
Zobacz co wydarzy się na stadionie.