UWAGA! Nabór przełożony na wtorek
2010-08-24
UWAGA! Nabór przełożony na wtorek

Informujemy, że ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, nabór rocznika 2003 rozpocznie się dopiero w przyszłym tygodniu tj. w dniu 7  września  (wtorek) o godz. 15:30. Pierwszy trening nowo powstającej grupy odbędzie się na stadionie przy ul. Piłsudskiego. Również roczniki 2000 i 2001 rozpoczną zajęcia treningowe od przyszłego tygodnia (jedynie rocznik 2002 zacznie sezon w piątek, tj. 3 września o godz. 17:00). Wracając do grupy naborowej, wszystkich zainteresowanch rodziców i dzieci serdecznie zapraszamy. Na pierwszy trening każde dziecko winno posiadać strój sportowy oraz obuwie do gry w piłkę nożną. W razie niemożności pojawienia się na pierwszym treningu we wskazanym terminie, możliwość zapisu dziecka będzie także podczas kolejnych zajęć wrześniowych (szczegółowy plan zajęć znajduje się w zakładce DRUŻYNY). O warunkach uczestnictwa dziecka w zajęciach treningowych prowadzonych przez naszą Szkołę można przeczytać w dziale O KLUBIE.