Zwycięstwo w eliminacjach turnieju Tymbark
2010-06-01
Zwycięstwo w eliminacjach turnieju Tymbark

Wychowankowie naszej Szkoły z roczników 2000 i 2001 zwyciężyli w miniony weekend w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku, które odbyły się w Regulicach. Dzięki temu zagrają w finale wojewódzkim imprezy, który odbędzie się w Tymbarku w dniu 10 czerwca. W eliminacjach nasi chłopcy nie tylko nie przegrali żadnego meczu, ale także zgarnęli obie nagrody indywidualne. Wyniki naszego zespołu: Górnik Libiąż - UKS Trzebinia 4:0, Górnik Libiąż - SP Zagórze 9:0, Górnik Libiąż - Lokomotywa Crhrzanów 0:0, Górnik Libiąż - UKS Regulice 3:0.

Końcowa tabela:

1. Górnik Libiąż  10 pkt.
2. Lokomotywa Crhrzanów 8 pkt.
3. UKS Regulice 7 pkt.
4. UKS Trzebinia  3 pkt.
5. SP Zagórze 0 pkt.

Najlepszy zawodnik: Patryk Plewka  (Szkoła Piłkarska Górnik Libiąż)