Mistrzostw Deichmann ciąg dalszy
2010-05-05
Mistrzostw Deichmann ciąg dalszy

W miniony poniedziałek nasi reprezentanci z grupy starszej rozegrali dwa kolejne mecze w ramach Mini Mistrzostw Europy 2010 organizowanych przez firmę Deichmann. Tym razem młodzi piłkarze naszej Szkoły zanotowali zwycięstwo i porażkę. Obecnie z dorobkiem czterech zwycięstw i jedną porażką plasują się w czołówce tabeli grupy A eliminacji krakowskich. Więcej informacji o Turnieju na stronie www.kochamsport.pl . Jednocześnie informujemy, że od kilku dni w dziale DRUŻYNY dostępne są już terminarze treningowe dla wszystkich grup wiekowych na maj br.

Wyniki poniedziałkowe:

Litwa (Górnik Libiąż) - Portugalia (Jadwiga Kraków II) 0:1
Litwa (Górnik Libiąż) - Rosja (Szkoła Futbolu Staniątki) 8:0 (bramki: Maciej Grudziński 2, Wojciech Grudziński 2, Damian Wilczak 2, Piotr Kazienko, Hubert Armatys)