ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
Aktualności
Logo
Za nami dwa turnieje GÓRNIK CUP w Libiążu (relacja + zdjęcia)
2019-03-01
Za nami dwa turnieje GÓRNIK CUP w Libiążu (relacja + zdjęcia)

Ponad 150 zawodników zagrało w naszych dwóch turniejach GÓRNIK CUP, które zorganizowaliśmy dla najmłodszych w miniony weekend. W sobotę na orliku pod balonem zagrało sześć drużyn z rocznika 2010, z kolei w niedzielę w hali sportowej - tyle samo zespołów z rocznika 2011... .

W obu turniejach postawiliśmy na dobrą zabawę i radość z gry, czego efektem było nie prowadzenie klasyfikacji drużyn i nie zapisywanie wyników meczów. Drużyny zagrały w systemie każdy z każdym, a każdy z zawodników otrzymał na koniec turnieju pamiątkowy złoty medal. Ponadto trenerzy wyróżnili najlepszego zawodnika w każdym zespole, którzy to zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki.

W trakcie obu turniejów nie zabrakło ciepłego poczęstunku w postaci pizzy dla dzieci, z kolei dla dorosłych rodzice naszych wychowanków przygotowali kawiarenki. 

W niedzielę ponadto nasz turniej uświetniły dziewczynki z naszych grup tanecznych, które przygotowały aż 4 układy taneczne na tę okazję (video z tych występów dostępne na naszym profilu facebook).

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie do Libiąża i sportową rywalizację na boisku.


Rodzicom naszych wychowanków serdecznie dziękujemy za przygotowanie i obsługę kawieranek, w tym za pyszne ciasta, mufinki, bułki inne smakołyki. Było przepysznie!


Podziękowania także dla wszystkich kibiców, którzy zawitali w tych dniach na areny sportowe. 


Zdjęcia z obu turniejów dostępne są już w naszej GALERII.