ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
Aktualności
Logo
Mamy Mistrzów Polski i Wicemistrzów Województwa (relacja + foto)!
2019-02-05
Mamy Mistrzów Polski i Wicemistrzów Województwa (relacja + foto)!

Rok 2019 rozpoczęliśmy od reorganizacji grup Młodzików i Orlików, zatrudnienia dodatkowych trenerów i zaplanowania konferencji dla trenerów (która już w lutym). Swoje zrobili także nasi wychowankowie, który w styczniu osiągnęli wspaniałe wyniki sportowe... .

 

Po pierwsze...

Dwóch naszych wychowanków: Mateusz Kosowski i Paweł Szemiot (na zdjęciu) - którzy obecnie w ramach wypożyczenia reprezentują barwy Rekordu Bielsko-Biała - zdobyło razem ze swoją drużyną Mistrzostwo Polski U-14 w futsalu (piłka halowa). 

Obszerne fragmenty meczów z udziałem Rekordu oraz ceremonię dekoracji można zobaczyć TUTAJ  

 

Po drugie...

Nasza drużyna Młodzików 2007 świetnie rozpoczęła rok, zdobywając tytuł Wicemistrza Małopolski w halowym cyklu turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Najpierw nasi chłopcy okazali się najlepsi w powiecie, potem w okręgu Małopolska Zachodnia, by w finale w Krakowie ulec jedynie Cracovii. Awans do finału ogólnopolskiego był blisko, ale i tak jest to wielki sukces drużyny.

Relacja i wyniki dostępne są TUTAJ 

Chłopcy świetnie zaprezentowali się ponadto w dwudniowym Turnieju Smoka, który odbył się w Krakowie. W zawodach wystartowało 12 drużyn z Polski, Irlandii i Ukrainy. Nasza drużyna po dwudniowych zmaganiach zajęła 2. miejsce ustepując jedynie ekipie Didi Gol Rabka. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano "naszego" Macieja Cebulę.

Relacja, wyniki, wywiady i zdjęcia dostępne są TUTAJ 

 

Serdecznie gratulujemy sukcesów i pamiętajcie - pracowitość i wytrwałość zawsze znajdzie swoją nagrodę. Tego właśnie życzymy wszystkim naszych młodym zawodnikom.