ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
Aktualności
Logo
Konferencja dla ambitnych Trenerów dzieci i młodzieży - zapraszamy do Libiąża w dniu 16.02.2019!
2019-01-22
Konferencja dla ambitnych Trenerów dzieci i młodzieży - zapraszamy do Libiąża w dniu 16.02.2019!

W zeszłym roku uczyniliśmy pierwszy krok w kierunku zbiorowej edukacji i samorozwoju poprzez organizację Konferencji pt. Trenujemy Rodziców. W tym roku - zgodnie z zapowiedzią - idziemy za ciosem i organizujemy drugie tego typu wydarzenie - tym razem Warsztaty dedykowane dla trenerów dzieci i młodzieży oraz pasjonatów futbolu. Zapraszamy do Libiąża w dniu 16 lutego - oto co dla Was przygotowaliśmy... . 

 

Na wstępie warto odnotować, że nie jest naszym celem zatrzymywanie wiedzy dla siebie. Wręcz przeciwnie, dostęp do naszego wydarzenia jest otwarty, chcemy rozwoju środowisk piłkarskich, w tym kadr szkoleniowych. Chcemy kompetentnych i świadomych trenerów i zawsze szukać będziemy kolejnych szans na rozwój. Widzimy, że obecnie - szczególnie młodzi trenerzy - chcą się rozwijać i są ambitni. W związku z tym we współpracy z AP 21 Chrzanów wychodzimy naprzeciw takiemu podejściu i rozpoczynamy cykliczne szkolenia w Libiążu (udział potwierdzili już wszyscy trenerzy Górnika Libiąż i AP21 Chrzanów, spływają już także zapisy z innych klubów!).

Wierzymy, że nasza oferta spotka się z zainteresowaniem także wielu trenerów z okolicy. Koszt w porównaniu z innymi tego typu wydarzeniami jest naprawdę bardzo atrakcyjny. Zapraszamy do Libiąża - podyskutujemy i rozwiniemy swoje warsztaty trenerskie.

 

W sobotę 16 lutego mamy dla Was taki plan:

 

 

UWAGA: aby wziąć udział w Warsztatach należy obowiązkowo zapisać się poprzez wysłanie maila na adres: kontakt@gorniklibiaz.pl  

W treści maila wpisujemy:
- imię i nazwisko
- reprezentowany klub (w przypadku braku klubu, wpisać "brak klubu")
- nr telefonu

W odpowiedzi mailowo potwierdzimy zapisanie na warsztaty.

Koszt udziału w Warsztatach = 100 zł (płatne w dniu wydarzenia)

Liczba miejsc organiczona - decyduje kolejność zgłoszeń mailowych.

 

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod tym samym adresem mailowym.