Zobacz na żywo mecz Juventusu Turyn - trwa akcja Przez naukę do wielkiej piłki
2015-07-01
Zobacz na żywo mecz Juventusu Turyn - trwa akcja Przez naukę do wielkiej piłki

W zeszłym roku trzech naszych wychowanków, w nagrodę za dobre wyniki w szkole i wysoką frekwencję na treningach, poleciało do Dortmundu na mecz Borussii. Spotkaliśmy wtedy po meczu Łukasza Piszczka, Jurgena Kloppa, Shinjiego Kagawę, Nevena Subotica i innych zawodników BVB. Słowem - przygoda życia. Dziś możemy na podobną przygodę zaprosić kolejne osoby, bo właśnie zbliża się finał II edycji akcji "Przez naukę do wielkiej piłki". Tym razem jedziemy zobaczyć na żywo tegorocznego finalistę Ligi Mistrzów i Mistrza Włoch - wielki Juventus Turyn!

Juventus, który zdecydowanie wygrał Serie A i od którego w Europie w tym roku lepsza okazała się jedynie Barcelona w finale Champions League.

Mówimy o Juventusie, w którym grają tak wspaniali piłkarze i reprezentanci wielu krajów jak: Gianluigi Buffon, Andrea Pirlo, Arturo Vidal, Paul Pogba, Patrice Evra, Giorgio Chiellini, Claudio Marchisio, Alvaro Morata, Fernando Llorente czy też właśnie pozyskani: Sami Khedira i Mario Mandżukic.

Tenże wielki Juventus w dniu 29 lipca gościł będzie w Gdańsku, gdzie zagra towarzyski mecz z Lechią Gdańsk. I to właśnie wyjazd na ten mecz będzie nagrodą główną w tej edycji akcji "Przez naukę do wielkiej piłki".

Nagroda obejmować będzie:

- bilet na mecz Lechia Gdańsk - Juventus Turyn rozgrywany na PGE Arena (bilety I kategorii - idealne miejsca na środkowej trybunie!)

- nocleg w komfortowym hotelu/motelu w Gdańsku

- wyżywienie

- bilety na pociąg Pendolino relacji Kraków - Gdańsk (Gdynia) - Kraków lub Katowice - Gdańsk (Gdynia) - Katowice

- zwiedzanie wybranych atrakcji Gdańska (zależnie od ilości wolnego czasu)

* wielce prawdobodobne jest także, że w ramach nagrody uda nam się zorganizować spotkanie ze znanymi piłkarzami. Niech to będzie jednak póki co tajemnica ...

fot. stadion PGE Arena, na którym oglądać będziemy mecz

Wstępny plan wyjazdu:

29.07 (środa)
- wyjazd pociągiem z Katowic lub Krakowa (wczesne godziny poranne) podróż nad morze trwa około 5 godzin,
- zakwaterowanie w hotelu, obiad, zwiedzanie Gdańska, wyjście na mecz (pierwszy gwizdek o g.20:45), kolacja, nocleg

30.07 (czwartek)
- pobudka i śniadanie
- wyjazd pociągiem z Gdańska lub Gdyni (godziny poranne)
- przyjazd do Libiąża w godzinach popołudniowych

Osoby, które mogą się pochwalić świadectwem szkolnym z wysoką średnią ocen oraz wysoką frekwencją na treninach mogą do 10 lipca złożyć wniosek, do którego należy załączyć kserokopię świadectwa szkolnego. Dokumenty można wysłać na adres naszej Szkoły lub też przekazać któremuś z trenerów lub członków Zarządu Klubu.

Kapituła, która przeliczy punkty i wyłoni zwycięzców składa się z następujących osób:
- Dawid Chylaszek, z ramienia BMG-SPORT
- Tomasz Dressler, z ramienia Zarządu Klubu
- Katarzyna Szczelina, jako przedstawicielka Rodziców

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, będzie trzech laureatów: dwóch w kategorii Szkół Podstawowych i jeden z Gimnazjum.

Laureaci wyłonieni zostaną do dnia 17 lipca br., a informacja o tym, kto to będzie pojawi się także na naszej stronie internetowej.

Czekamy na zgłoszenia - wnioski do wydrukowania i regulamin akcji do przeczytania znajdują się TUTAJ.

P.S. a jeśli chcecie sobie przypomnieć, jak było w Dortmundzie, to zapraszamy TUTAJ.

Fundatorem nagród i współorganizatorem akcji jest Agencja Managerska BMG-SPORT.