Futbolowe przedszkole

herb przedszkola.JPG

PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE GÓRNIKA LIBIĄŻ

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 4-7 lat na zajęcia sportowe do naszego PRZEDSZKOLA PIŁKARSKIEGO, które rozpoczęło swoją działalność wraz z 2013 rokiem. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i jest to 60-minutowa aktywność fizyczna pod okiem trenera. Zabawowa forma ma na celu wszechstronny rozwój fizyczny dzieci oraz wstępne przygotowanie najmłodszych do zajęć piłkarskich w Szkole Piłkarskiej „Górnik” Libiąż (gdy ukończą 7 rok życia).

W zajęciach wraz z dziećmi (chłopcy i dziewczynki) mogą brać udział także rodzice/opiekunowie. Sprawi to, że dzieciom łatwiej przyjdzie odnaleźć się w nowym otoczeniu, a i rodzice będą się przy tym dobrze bawić ze swoimi pociechami. Jedyne wymagania: strój sportowy + obuwie sportowe.

UWAGA: AKTUALNY PLAN TRENINGÓW DLA GRUPY STRASZEJ I MŁODSZEJ PRZEDSZKOLA ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE "DRUŻYNY" W MENU GŁÓWNYM NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ.

Jeśli chodzi o koszt udziału dzieci w zajęciach, to informujemy, że jest on zgodny z przyjętymi przez Zarząd Szkoły taryfikatorami i w przypadku Przedszkola wynosi 60 zł za miesiąc. Płatność za każdy miesiąc należy uregulować na konto klubu do 15 dnia danego misiąca (tzn. za styczeń do 15 stycznia, za luty do 15 lutego itd.). Chętne osoby mogą wpłacić z góry za kilka miesięcy.

W razie pytań dot. naboru do PRZEDSZKOLA prosimy o kontakt z trenerami:

Przedszkole Piłkarskie „Ptysia” (grupa starsza - 6-7 latki) - zajęcia w sali SP2 we wtorki i czwartki
Trener – Tomasz Słowik (Tel: 507 039 937)

Przedszkole Piłkarskie "Ptysia" (grupy młodsze - 4-5 latki) - zajęcia w sali SP2 w poniedziałki i środy
Trenerki - Joanna Gut  (tel. 603 535 559) oraz Agnieszka Szumniak  (tel. 509 909 765)

Do dyspozycji jesteśmy także pod adresemem e-mail:  kontakt@gorniklibiaz.pl

przedszkole.jpg

foto: Drużyna PRZEDSZKOLA PIŁKARSKIEGO PTYSIA (listopad 2013)

foto: Drużyna PRZEDSZKOLA PIŁKARSKIEGO PTYSIA (luty 2013)

A TUTAJ znajdą Państwo zdjęcia z pierwszych - historycznych zajęć naszych Przedszkolaków.