ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
Aktualności
Logo
1,5 % podatku dla Szkoły Piłkarskiej - celem zakup sprzętu - POLECAMY!
2024-01-22
1,5 % podatku dla Szkoły Piłkarskiej - celem zakup sprzętu - POLECAMY!

Przed nami kolejny okres rozliczenia z fiskusem, a co za tym idzie możliwość przekazania 1,5% na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Jak pewnie pamiętacie, od września 2017 roku nasza Szkoła Piłkarska ma właśnie taki status OPP dzięki wpisowi do Krajowego Rejestru Sądowego. Dlatego prosimy Was o wsparcie w ramach 1,5% deklarując, że całość zebranych środków jak zawsze przeznaczymy na zakup sprzętu... .

 

A zatem - w imieniu społeczności UKS „Górnik” Libiąż serdecznie prosimy o przekazanie 1,5% podatku na rzecz naszej Organizacji Pożytku Publicznego. Deklarujemy, że zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętów treningowych i meczowych, które służyć będą naszym wychowankom.


Na dowód tego, że jesteśmy słowni, przytaczamy przykład z zeszłego roku, kiedy to w ramach zbiórki 1,5% dzięki Wam zebraliśmy rekordową kwotę: 6.958,60 zł, za którą zakupiliśmy we wrześniu 2023 (po otrzymaniu pieniędzy z fiskusa):  • 52 piłki adidas dla najstarszych grup o wartości 6.100 zł
  • dwie kolejne aluminiowe bramki przenośne dla kategorii skrzat i żak o wartości 3.800 zł (te biało, czerwone, które użytkujemy na orliku)


Stosowna informacja, potwierdzająca ten fakt wraz ze zdjęciami, pojawiła się na naszym profilu facebook we wrześniu 2023r. Dlatego możecie być pewni - całość zebranej sumy zawsze będzie przeznaczana na zakup sprzętu i akcesoriów treningowych dla dzieci, co zawsze będziemy dokumentować i się tym dzielić publicznie,


A zatem...

Aby dokonać przekazania 1,5% dla naszego Klubu, prosimy o wypełnienie części H oraz I formularza PIT wg poniższego wzoru (nasz nr KRS to 0000693408). A jeśli rozlicza Państwa ktoś inny, to bardzo prosimy o przekazanie mu informacji, że chcą Państwo 1,5% oddać właśnie nam. Dzięki temu nie tylko zyskają Wasza/nasze dzieci, ale także Państwa pieniądze zainwestowane zostaną w lokalną organizację.

Serdecznie zachęcamy do pomocy w pobiciu naszego rekordu z minionego roku!

 

Wytyczne dot. wypełnienia PIT znajdzie Państwo TUTAJ.