ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
Aktualności
Logo
Łukasz Piszczek w Libiążu na zaproszenie naszej Szkoły Piłkarskiej!
2023-10-19
Łukasz Piszczek w Libiążu na zaproszenie naszej Szkoły Piłkarskiej!

Łukasz Piszczek naszym gościem w Libiążu! Spotkanie autorskie z legendą Borussii Dortmund i wybitnym Reprezentantem Polski zorganizowaliśmy w poniedziałek 16 października, a pretekstem do tej wizyty w Libiążu była książka pt. „Łukasz Piszczek - Mentalność Sportowca”, która niedawno z powodzeniem zadebiutowała na rynku wydawniczym. 


Sukces to tym większy, że generalnie Łukasz nie pojawia się za często w tej roli. Nasze spotkanie miało charakter zamknięty, a jego adresatami byli zawodnicy naszej Szkoły Piłkarskiej oraz ich rodzice. Sala kinowa Libiąskiego Centrum Kultury została wypełniona po brzegi, a chętnych do zapisania się na listę gości było znacznie więcej niż te 300 przygotowanych miejsc.


W trakcie spotkania porozmawialiśmy z naszym Gościem o książce, ale także o początkach kariery, pamiętnych meczach, rywalach z boiska, czy graniu na najwyższym poziomie, bo przecież Łukasz Piszczek to jeden z niewielu polskich piłkarzy, który zagrał w finale Ligi Mistrzów, a ponadto jest dwukrotnym Mistrzem Niemiec, trzykrotnym zdobywcą Pucharu Niemiec, dwa razy sięgał także po Superpuchar Niemiec.  


Pod koniec wydarzenia, każde obecne na spotkaniu dziecko/zawodnik mógł liczyć na wspólne indywidualne zdjęcie z Łukaszem oraz kartę autografową z podpisem. Ponadto wśród wszystkich uczestników/zawodników rozlosowaliśmy 20 książek Łukasza z autografem.


Składamy serdeczne podziękowania dla naszego Gościa za tak wartościową wizytę, cenne wskazówki i poświęcony czas


Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie, wyrazy sympatii i owacyjne reakcje.


Serdeczne podziękowania także dla Libiąskie Centrum Kultury za doskonałe przygotowanie sali i obsługę na miejscu. 


Fotorelacja ze spotkania z Łukaszem dostępna będzie na naszym profilu facebook.