Świąteczna Paczka po raz kolejny bardzo owocna - dobro wraca! PODSUMOWANIE
2023-01-02
Świąteczna Paczka po raz kolejny bardzo owocna - dobro wraca! PODSUMOWANIE

Miło nam poinformować, że tegoroczna Świąteczna Paczka dotarła jeszcze przed Świętami do potrzebującej Rodziny z Libiąża, co wywołało nie lada emocje wśród domowników, a w szczególności wśród dzieci. Serdecznie dziękujemy wszystkim Wam - darczyńcom z rodziny Górnika Libiąż, którzy przyczyniliście się do uszczęśliwienia trójki potrzebujących Dzieci i ich Babci. Byli bardzo wzruszeni, odbierając dary i przekazali wielkie podziękowania oraz życzenia świąteczne.

Chłopcy ponadto wykonali laurki z podziękowaniami, - jedną z nich załączamy do tej aktualności (imiona zamazane przez nas dla zachowania anonimowości).

A oto podsumowanie tego, co zebraliśmy dzięki Waszej ofiarności:

-artykuły spożywcze

-słodycze,

-środki czystości

-kosmetyki,

-pieluchy,

-zabawki,

-bon do Biedronki,

-4 bony Tauron o wartości 45 zł każdy,

- Gotówka o łącznej wartości 2.220 zł, która zostanie przeznaczona na zakup mebli do pokoju chłopców.

Wielkie BRAWA dla wszystkich Darczyńców. Serce rośnie po takim wsparciu. Dziesiątą akcję naszego Klubu pod nazwą Świąteczna Paczka uważamy za zakończoną. Misja wykonana, dobro wraca, czego wszystkim Państwu życzymy na Nowy Rok!