Ogłaszamy nabór do grup Przedszkolnych, Skrzatów oraz na treningi bramkarskie!
2022-08-30
Ogłaszamy nabór do grup Przedszkolnych, Skrzatów oraz na treningi bramkarskie!

Wrzesień wybił, więc pora do szkoły... piłkarskiej! Jeśli myślicie tak samo, to mamy dla Was bardzo dobre wieści. Właśnie ogłaszamy zapisy do naszych najmłodszych grup, a także na treningi bramkarskie. Przeczytajcie... .

Nabór do grup piłkarskich dotyczy dzieci z rocznika 2016 i młodszych, a do grupy bramkarskiej zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności na tej pozycji. Oto szczegóły:

SKRZATY (rocznik 2016)

Trenerzy: Artur Ząbek (tel. 500 611 947) i Tomasz Ćwikła (tel. 537 121 551)

Treningi: środa i piątek 15:00 na orliku (Libiąż, ul. Paderewskiego 2)

Przed przyjściem na trening prosimy o kontakt z trenerami: 500 661 947, którzy przekażą instrukcję dot. rejestracji w systemie PZPN

Na treningu obowiązuje strój sportowy oraz obuwie piłkarskie (korki lub płaska podeszwa)

PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE A (rocznik 2017)

Trener: Tomasz Słowik

Treningi we wrześniu: wtorek i czwartek g. 16:00 (sala gimnastyczna sp2, Plac Zwycięstwa)

Na treningu obowiązuje strój sportowy oraz obuwie z płaską podeszwą. Telefon do trenera: 507 039 937

PRZEDSZKOLE PIŁKARSKIE B (rocznik 2018 i młodsi)

Trenerzy: Tomasz Słowik i Joanna Gut

Treningi we wrześniu: wtorek i czwartek g. 17:00 (sala gimnastyczna sp2, Plac Zwycięstwa)

Na treningu obowiązuje strój sportowy oraz obuwie z płaską podeszwą.

Docelowo grupa ta, zależnie od ilości zgłoszonych osób zostanie podzielona na mniejsze grupy trenujące we wtorki czwartki lub poniedziałki i środy. Telefon do trenera: 507 039 937

Opłata za zajęcia dla wszystkich powyższych grup wynosi 80 zł / miesiąc.

Szczegóły dot. płatności znajdziecie TUTAJ

-------

TRENINGI BRAMKARSKIE

Ponadto serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych zawodników bez względu na kategorię wiekową na treningi bramkarskie, które wznawiamy od września. Pierwszy trening odbędzie się 8.09.2022 (czwartek) o godz. 17;00 na stadionie i to właśnie będzie stała pora i miejsce dla treningów bramkarskich (czwartki 17:00, stadion ul. Piłsudskiego 10). Trenerem prowadzącym będzie nadal Patryk Szczuka (tel. 793 012 160).

Zajęcia bramkarskie są odpłatne, przy czym nasz klub pokrywa 50% kwoty (jeśli bramkarz jest zawodnikiem Górnika Libiąż). W efekcie rodzice płacą jedynie kwotę 60zł/miesiąc. W razie pytań można kontaktować się z trenerem telefonicznie.

Uwaga: w przypadku zbyt małej ilości chętnych, zastrzegamy niepowołanie grupy treningowej (minimum 4-5 osób).

W przypadku dużej grupy, możliwe jest powstanie kilku mniejszych grupek, aby zajęcia były efektywne.