ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
Aktualności
Logo
Za sezon 2021-2022 SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!
2022-06-28
Za sezon 2021-2022 SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!

Miło nam ogłosić wszem i wobec, że sezon 2021-2022 uważamy za zamknięty. W tym tygodniu odbędzie się co prawda jeszcze kilka treningów, niemniej szykujemy się już wszyscy do zasłużonego odpoczynku. Oto wstępne wytyczne, co potem... .


Zakończenie sezonu świętowaliśmy tradycyjnie podczas pikniku rodzinnego w na stadionie, gdzie bawiliśmy się w gronie wychowanków i ich bliskich. Była rywalizacja dla dzieci w ramach corocznej Olimpiady Piłkarskiej z nagrodami, gdzie wyłoniliśmy podium w każdej kategorii, były także konkurencje dla rodziców. Ponadto dmuchańce i urządzenia sprawnościowe, kiełbaski, wata, popcorn i konkursy z nagrodami. Za udział w tym święcie futbolu, a także za pomoc w jego przygotowaniu wszystkim zaangażowanym osobom składamy serdeczne podziękowania! Fotogaleria z tego wydarzenia dostępna jest na naszym profilu facebook.


Przy tej okazji składamy także serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu zakończonego właśnie sezonu. Największe wyrazy uznania i podziękowania dla:

- naszych wychowanków za rok wytężonej pracy,

- rodziców i bliskich za pomoc i wytrwałość,

- trenerów i trenerek za ogrom pracy każdego dnia,

- wszystkich pracowników klubu, w tym kierownika biura, księgowej, gospodarzy obiektów, fizjoterapeutów i medyków, trenerów motorycznych,

- grupie zaangażowanych „Rodziców na medal” za wsparcie wielu inicjatyw,

- osobom dobrej woli, w tym wszystkim darczyńcom i sponsorom, za bezinteresowne wsparcie oraz dobre słowo,


 

Ponadto podziękowania za owocną współpracę dla podmiotów:

- Urzędu Miejskiego w Libiąż,

- Dyrekcji Szkół Podstawowych w Libiążu,

- Dyrekcji Zespół Szkół w Libiążu - Technikum i LO

- Klubom partnerskim Górnik Zabrze S.A. oraz Akademia Piłkarska Górnika Zabrze

- sklepu partnerskiego Fashion&Sport

- innych partnerów, firm i podmiotów współpracujących z Klubem. 


Przygoda z piłką trwa, kolejne pomysły w realizacji - nie zatrzymujemy się w tworzeniu superklubu dla Waszych/naszych dzieci!! A oto, co przed nami w telegraficznym skrócie:


  • Lipiec jest miesiącem wolnym od zajęć, a do treningów wracamy od sierpnia (wszystkie grupy oprócz Przedszkolaków, które wznowią zajęcia od września). W związku z tym za lipiec nie płacicie składki miesięcznej.
  • Informacja o terminach rozpoczęcia treningów, harmonogramie treningów oraz trenerach prowadzących dane grupy (a będą przetasowania) pojawi się w lipcu na naszej stronie internetowej.
  • Pod koniec lipca ogłosimy nabór do grupy Skrzat 2016, a pod koniec sierpnia do Przedszkola Piłkarskiego (2017 i młodsi)
  • Już dziś zapraszamy do naszego klubu także ambitnych zawodników z okolicznych klubów, którzy chcieliby zasilić nasze szeregi w drużynach Trampkarzy (2008-2009) oraz Młodzików (2010-2011) i grać przez najbliższe pół roku w Lidze Wojewódzkiej.


Wypatrujcie newsów na naszym profilu oraz stronie www w lipcu - będziemy informować Was na bieżąco.

Udanych wakacji dla wszystkich!!!