ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
Aktualności
Logo
Powstaje oddział sportowy w Technikum Zespołu Szkół w Libiążu. W czwartek 31.03 dzień otwarty!
2022-03-28
Powstaje oddział sportowy w Technikum Zespołu Szkół w Libiążu. W czwartek 31.03 dzień otwarty!

Miło nam poinformować, że bierzemy udział w bardzo wartościowym projekcie, jakim jest utworzenie oddziału sportowego w Technikum Zespołu Szkół w Libiążu. Pomysł polega na tym, że uczniowie uprawiający piłkę nożną mają szansę na idealne połączenie aspektów nauki w dobrej szkole na miejscu w Libiążu wraz z treningami i grą w piłkę w ramach oddziału sportowego... .


Uczniowie techniku o profilu logistyk i elektronik (bo o tych dwóch najbardziej perspektywicznych specjalizacjach mowa) mieliby aż 10 godzin zajęć piłkarskich w tygodniu, które prowadziliby trenerzy Górnika Libiąż, a zajęcia te byłyby zsynchronizowane z lekcjami (np. rano trening, a potem szkoła, lub odwrotnie). Co ważne, klasa (drużyna) korzystałaby zarówno z bazy i sprzętu sportowego naszego Klubu (stadion), a także bazy należącej do Zespołu Szkół (hala sportowa, siłownia), czy też zależnie od potrzeb - obiekty miejskie jak nowo powstały Park Wodny czy hala pneumatyczna.


W związku z naborem do opisywanego oddziału sportowego (który dla chłopców dotyczy piłki nożnej, a dla dziewcząt siatkówki), w najbliższy czwartek 31 kwietnia od 8:30 odbędzie się w Zespole Szkół dzień otwarty, w trakcie którego zawitają do Szkoły 8-klasiści nie tylko z libiąskich szkół, ale i okolicznych miejscowości. Do prezentacji oddziału sportowego i my przyłożymy naszą cegiełkę, bo na hali sportowej przy Zespole Szkół będziemy mieć swoje stanowisko, gdzie w sportowym stylu przywitamy młodzież zainteresowaną swoją edukacją w klasie sportowej.


Już dziś zapraszamy na dzień otwarty nie tylko naszych zawodników, ale także młodych piłkarzy z okolicznych klubów! Świetna szkoła, najlepsza baza sportowa w powiecie i możliwość efektywnego połączenia nauki oraz gry w piłkę w jednym miejscu to pomysł jakiego jeszcze nie było!!


P O L E C A M Y i Z A P R A S Z A M Y !