Świąteczna Paczka przekazana potrzebującej Rodzinie DZIĘKUJEMY
2021-12-23
Świąteczna Paczka przekazana potrzebującej Rodzinie DZIĘKUJEMY

Miło nam poinformować, że komplet paczek, zakupów i prezentów dla potrzebującej Rodziny z gminy Libiąż został właśnie przekazany wytypowanej, potrzebującej Rodzinie z Gminy Libiąż. Dzięki Waszemu wsparciu i dobremu sercu w ramach Świątecznej Paczki Górnika Libiąż będziemy w stanie uczynić te święta piękniejszymi dla bliźnich...

Dziękując wszystkim za zaangażowanie, przedstawiamy podsumowanie zbiórki:

- kilkadziesiąt paczek z produktami spożywczymi, chemicznymi, ubraniami, art. szkolnymi, zabawkami, grami, itp.

- 2.350 zł w gotówce,

- 320 zł w ramach bonów Lidla i Tauronu.

Za zebrane pieniądze zakupiono:

- meble za 1.203 zł

- odkurzacz za 299 zł

- kolejne 2 bony do wykorzystania na ubrania dla dzieci.

Wartościowa akcja po raz kolejny daje nam wszystkim poczucie wykonania dużego dobrego uczynku. Niech ta myśl towarzyszy wszystkim darczyńcom w okresie świątecznym. Cieszymy się, że możemy na Was liczyć!

Życzymy Wam oraz całej społeczności Górnika Libiąż zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

A żeby nie było, że to koniec dobrych nowin na ten rok, to informujemy już dziś, że lada dzień podzielimy się z Wami aż trzema bardzo dobrymi wiadomościami, które mocno i pozytywnie wpłyną na nasze dalsze funkcjonowanie jako klubu. Szczegóły na przełomie roku.