Pora do szkoły... piłkarskiej - informacja o wrześniowym naborze!
2021-08-31
Pora do szkoły... piłkarskiej - informacja o wrześniowym naborze!

Wrzesień czas zacząć, a co za tym idzie do treningów zapraszamy najmłodszych organizując - jak co roku - wrześniowy nabór dla przedszkolaków. Ponadto od września zaczynamy także nabór na treningi bramkarskie - przeczytajcie...

A propos najmłodszych, to na zajęcia zapraszamy dzieci z roczników 2016, 2017 i 2018. Rozpoczynamy wg poniższej specyfikacji:

Grupa Przedszkole A - roczniki 2016 i 2017

treningi we wtorki i czwartki o g. 16:00 w sali gimnastycznej sp2 (Plac Zwycięstwa)

pierwsze zajęcia w dniu 07.09.2021

trener Tomasz Słowik (tel. 507 039 937)

Grupa Przedszkole B - rocznik 2018

treningi w poniedziałki i środy o g. 16:00 w sali gimnastycznej sp2 (Plac Zwycięstwa)

pierwsze zajęcia w dniu 06.09.2021

trenerka Joanna Gut (tel. 603 535 559)

--------------------

Treningi Bramkarskie

Szkółka Bramkarska „Sali” w dalszym ciągu odpowiedzialna będzie za treningi bramkarskie, gwarantując nam trenera na każdych 6 bramkarzy (docelowo chcemy stworzyć 2 grupy podzielone wiekowo).

Pierwsze zajęcia odbędą się w piątek 03.09 o g. 19:10 na orliku w Libiążu. Trenerem prowadzącym będzie Damian Dziadzio

Na zajęcia zapraszamy każdego chętnego zawodnika, który chce być bramkarzem. Zajęcia te są dla naszych bramkarzy ale nie tylko - mile widziane są także osoby z innych klubów lub tez niezrzeszone w żadnym klubie.

Koszt zajęć w przypadku bramkarzy Górnika Libiąż ponoszą w połowie rodzice (50 zł/miesiąc) a w połowie klub (50zł). W przypadku bramkarzy z poza klubu całkowity koszt ponosi zawodnik/rodzice (150 zł za miesiąc).

O szczegółach poinformują trenerzy bezpośrednio na zajęciach. Serdecznie zapraszamy!

PS. Zastrzegamy sobie możliwość nie utworzenia grupy w przypadku bardzo małej ilości chętnych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!