ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
Aktualności
Logo
Od sierpnia wracamy do treningów… (wytyczne)
2021-07-26
Od sierpnia wracamy do treningów… (wytyczne)

Lipiec już prawie przechodzi do historii, a że jest to jedyny miesiąc odpoczynku dla wszystkich naszych grup, to spieszymy z informacją o powrocie do treningów od sierpnia. Prosimy o zapoznanie się detalami… .
Zacznijmy od grup treningowych i trenerów, którzy będą prowadzącymi:

 

2006 i starsi – Juniorzy – trener Adrian Szafran (grupa przechodzi pod skrzydła MKS Libiąż)

Uwaga, dla nowo tworzonej grupy juniorów trening naborowy odbędzie się w dniu 2 sierpnia o godz. 18:00 na stadionie. Zapraszamy wszystkie chętne osoby!


2007/2008 Trampkarze – Kamil Ozimina, Wojciech Grudziński, Magdalena Mańkut – trener przygotowania motorycznego

2009/2010 Młodziki A – Michał Grabowski, Michał Gucik

2009/2010 Młodziki B – Michał Gucik, Andrzej Kos

2011/2012 Orliki A – Jakub Szlęzak, Bartłomiej Kosowski

2011/2012 Orliki B – Jakub Szlęzak, Michał Gut

2013 Żaki A – Michał Gut, Bartłomiej Kosowski

2014 Żaki B – Dawid Chylaszek, Artur Ząbek, Mirosław Gierula

2015 Skrzaty – Artur Ząbek, (Andrzej Kos/Mirosław Gierula)

2016 Przedszkole A – Tomasz Słowik

2017 Przedszkole B – Joanna Gut

 

Powyższa rozpiska trenerów może jeszcze ulec zmianie w zależności od finalnej ilości zawodników zgłoszonych do treningów w danej grupie.


A propos grupy Skrzatów, czyli rocznika 2015 (i dzieci z 2016, które ze względu na poziom zaawansowania mogą trafić do tej grupy), to informujemy, że dla Was wymogiem będzie rejestracja w systemie PZPN na portalu laczynaspilka.pl Wymaga tego od nas Certyfikacja, czyli Złota Gwiazdka w programie PZPN. Jako, że dzieci wchodzą do certyfikowanej grupy (Skrzaty), to będą musiały się zarejestrować - instrukcję, jak tego dokonać przekaże trener na zebraniu z rodzicami. 

PIERWSZY TRENING DLA GRUPY NABOROWEJ SKRZATÓW ODBĘDZIE SIĘ W ŚRODĘ 4 SIERPNIA O GODZ. 16:20 NA ORLIKU (UL. PADEREWSKIEGO 2). Kontakt do trenera: Artur Ząbek tel 500 611 947 (grupa trenować będzie w środy i piątki o 16:20)


Nowych zawodników chętnych do gry w naszym klubie informujemy, że jest możliwość zapisania się do grup – o szczegółach poinformują Was trenerzy (kontakty do trenerów dostępne w zakładce poszczególnych drużyn). Ważne: zanim nowy zawodnik pojawi się na treningu należy zarejestrować go w systemie PZPN zgodnie z wymogami certyfikacji (instrukcję, jak tego dokonać przekażą trenerzy).

 


W związku z powrotem do treningów, wraca dla Państwa także obowiązek dokonywania opłat za zajęcia na te same konta odpowiadające rocznikowi urodzenia.

 

Oto przypomnienie stawek, które pozostają niezmienne:


Trampkarze - 80 zł / miesiąc (jeśli 3 treningi w tygodniu)

lub

110 zł / miesiąc (jeśli 4 treningi w tygodniu)


Żaki, Orliki i Młodziki (grupy certyfikowane trenujące 3x w tygodniu) - 110 zł / miesiąc

Przedszkole oraz Skrzaty (grupy trenujące 2x w tygodniu) - 80 zł / miesiąc

 

 

 

I jeszcze słowo dot. naszych grup tanecznych - od nowego sezonu ze względu na niską frekwencję na tych zajęciach zmuszeni jesteśmy zrezygnować z prowadzenia grup tanecznych. Skupiamy się wyłącznie na piłce, a dziewczynkom dziękujemy serdecznie za kilka lat owocnej współpracy.

 

Co do opłat, to jeszcze słowo wyjaśniania dla osób, które opłaciły i wyjeżdżają na obóz treningowy nad morze lub też biorą udział w obozie stacjonarnym – dla Was opłata za resztę miesiąca sierpnia wynosi 50% stawki miesięcznej tj. 55 zł. Od września już normalnie 100%.

 

Co do szczegółowej rozpiski i planów treningowych (dni, godziny, miejsce), to poinformują Was o tym trenerzy, a ponadto plany będą sukcesywnie wpisywane w zakładkach poszczególnych zespołów na naszej stronie. W tych samych zakładkach sukcesywnie dodawać będziemy też zawodników, a ich finalne lista utworzy się w sierpniu/wrześniu, zależnie od tego kto finalnie trafi do jakiej grupy ze względu na rocznik i poziom zaawansowania.

 

 

Zapraszamy za zajęcia od sierpnia, a w razie pytań do Waszej dyspozycji są nasi trenerzy i klubowy adres mailowy kontakt@gorniklibiaz.pl