ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
Aktualności
Logo
Futboliada 2021 oraz Piknik Rodzinny na zakończenie sezonu!  Relacja + zdjęcia
2021-06-29
Futboliada 2021 oraz Piknik Rodzinny na zakończenie sezonu! Relacja + zdjęcia

Sezon zakończony z przytupem! Sobota 26 czerwca upłynęła nam pod znakiem wytężonej aktywności podczas dwóch imprez, które zorganizowaliśmy na zakończenie sezonu. Blisko 500 ludzi, mnóstwo atrakcji i wymarzona pogoda - to musiało być udane świętowanie!


Dzień rozpoczęliśmy od przeprowadzenia rekordowego w naszej historii pod względem uczestników Turnieju piłkarskiego dla dzieci. Do walki o piękne gole i wspaniałe akcje na boisku stawiło się aż 15 drużyn i blisko 150 zawodników z kategorii Skrzat (6-7 lat). Do Libiąża zawitały m.in. drużyny: Górnika Zabrze, Zagłębia Sosnowiec, Pogoni Kraków, MKS Trzebinia, Triumf Alwernia, Szkoły Piłkarskiej Brzeszcze, KS Chełmek, Jałowiec Stryszawa czy Zagórzanka Zagórze. Z kolei my wystawiliśmy do boju 2 drużyny.


Dzieci rywalizowały w dwóch grupach: Liga Mistrzów i Liga Europy grając równolegle na 4 boiskach wyznaczonych na płycie głównej stadionu w Libiążu. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, a wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni złotymi medalami i nagrodami rzeczowymi w postaci okazjonalnych kubków. Drużyny otrzymały ponadto pizze, z kolei rodzice korzystali z przygotowanej przez nas kawiarni i grilla.


Warto odnotować, że Turniej Futboliada 2021 został dofinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w ramach małych grantów, za co serdecznie dziękujemy. Z tej też okazji ceremonię wręczenia nagród uświetnił Wicestarosta Chrzanowski Bartłomiej Gębala.


------------------


W paśmie popołudniowym do wspólnej zabawy zaprosiliśmy wszystkich zawodników i ich rodziny w ramach Pikniku Rodzinnego.

Dla dzieci zorganizowaliśmy tradycyjną już Olimpiadę Piłkarską z nagrodami i z pomocą piłkarskich wyzwań wyłoniliśmy w każdej kategorii trójkę laureatów, którzy otrzymali złote medale i nagrody rzeczowe. Zaraz potem do rywalizacji w grach i zabawach stanęli rodzice, którzy wykazali się wielki zaangażowaniem i zmysłem technicznym w realizacji przygotowanych dla nich wyzwań.


Wśród atrakcji towarzyszących podczas obu imprez były m.in. dmuchane atrakcje, park linowy i miasteczko rowerowe, a także pokaz taneczny tancerek Górnika Libiąż i pokaz freestyle - tricków piłkarskich w wykonaniu Dawida Koczura.


Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, Sympatykom i Trenerom za pomoc w przygotowaniu i sprawnym przeprowadzeniu obu imprez. Dziękujemy drużynom za przyjazd do Libiąża i udział w turnieju, dziękujemy dzieciom i rodzicom za sportową rywalizację zarówno w tym dniu, jak i w całym sezonie 2021-2022, który niniejszym dobiegł końca. Wracamy w sierpniu.


Podziękowania kierujemy także dla naszego sklepu partnerskiego Fashion & Sport za ufundowanie kilkunastu nagród do naszej loterii, którą zorganizowaliśmy dla Małego Janka. Dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy w naszej kwotę 1539,20 zł, która wspomoże leczenie chorego chłopczyka (link do zbiórki wkleiliśmy na naszym profilu facebook). Dziękujemy za Wasze dobre serca!


A tymczasem w naszej GALERII oraz na profilu facebook sukcesywnie dodajemy kolejne zdjęcia i filmy z obu oppisanych imprez. Polecamy, bo jest co oglądać!


-----------------------

PS. w lipcu odpoczywamy, a do zajęć we wszystkich grupach wracamy z początkiem sierpnia. Niebawem na stronie podamy informację o nowym podziale grup, roszadach trenerskich i naborze do najmłodszych roczników. Bądźcie czujni i zaglądajcie na naszą stronę oraz facebooka. Udanych wakacji!