Futboliada 2021 i Piknik Rodzinny na zakończenie sezonu - PROGRAM
2021-06-24
Futboliada 2021 i Piknik Rodzinny na zakończenie sezonu - PROGRAM

Wracamy z piknikiem i... kończymy sezon. W minionym roku plany pokrzyżowała nam pandemia, wobec czego w tym roku wracamy ze zdwojoną siłą i organizujemy cały dzień z piłką nożną - od rana w turnieju Futboliada rywalizować będzie 160 zawodników w kategorii Skrzat, a po południu na stadion zaprosimy całe rodziny na nasz tradycyjny już piknik kończący sezon. Oto szczegóły... .

FUTBOLIADA 2021

Turniej piłkarski Skrzatów, dofinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w ramach małych grantów.

Cztery boiska na płycie głównej stadionu, 16 drużyn, 160 zawodników z dwóch województw i dobra zabawa bez klasyfikacji dla wszystkich dzieci w wieku 6-7 lat.

Oprócz dwóch drużyn Górnika Libiąż gościć będziemy zespoły: Górnik Zabrze, Zagłębie Sosnowiec (2 drużyny), Pogoń Kraków (2 drużyny), KS Chełmek (2 drużyny), Szkoła Piłkarska Brzeszcze, MKS Trzebinia (2 drużyny), Triumf Alwernia, Jałowiec Stryszawa, Zagórzanka Zagórze.

Startujemy z meczami o 9:00, a zakończenie przewidziano około godziny 14:00.

Atrakcje towarzyszące:

• dmuchańce
  • park linowy
  • miasteczko rowerowe
  • kiełbaski z grilla
  • kawiarnia (kawa, herbata, napoje, domowe wypieki)
  • wata cukrowa i popcorn
  • pokazy taneczne - grupy taneczne Górnika Libiąż

Rozpiska meczów zostanie opublikowana lada dzień na profilu facebook.

PIKNIK RODZINNY

Plan godzinowy:

14:50 zbiórka wszystkich zawodników naszego Klubu (w strojach klubowych)

15:00 rozpoczęcie konkurencji indywidualnych w ramach Olimpiady Piłkarskiej (na płycie głównej boiska)

17:00 rywalizacja dla rodziców - gry i zabawy dla drużyn z poszczególnych grup treningowych (5 pań i 5 panów) obowiązuje strój sportowy, a liczy się dobra zabawa

18:00 pokazy taneczne - grupy taneczne Górnika Libiąż

18:15 pokaz freestyle (sztuczki piłkarskie)

18:45 wręczenie nagród - po 3 osoby z każdej kategorii za konkurencje Olimpiady Piłkarskiej

19:00 zakończenie

Atrakcje towarzyszące:

• dmuchańce
  • miasteczko rowerowe