ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
Aktualności
Logo
Prosimy o 1% podatku jako Organizacja Pożytku Publicznego
2021-02-18
Prosimy o 1% podatku jako Organizacja Pożytku Publicznego

Przed nami okres rozliczenia z fiskusem, a co za tym idzie możliwość przekazania 1% na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Miło nam poinformować, że od września 2017 roku nasza Szkoła Piłkarska ma właśnie taki status OPP, dzięki wpisowi do Krajowego Rejestru Sądowego. Od tego roku zbieramy więc pieniądze z 1% już na własny rachunek, w związku z tym bardzo prosimy o wsparcie nas w tym zakresie... .

 

A zatem - w imieniu społeczności UKS „Górnik” Libiąż serdecznie prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz naszej Organizacji Pożytku Publicznego. Deklarujemy, że zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętów treningowych i meczowych, które służyć będą naszym wychowankom.

Aby tego dokonać, prosimy o wypełnienie części H oraz I formularza PIT wg poniższego wzoru (nasz nr KRS to 0000693408). A jeśli rozlicza Państwa ktoś inny, to bardzo prosimy o przekazanie mu informacji, że chcą Państwo 1% oddać właśnie nam. Dzięki temu nie tylko zyskają Wasza/nasze dzieci, ale także Państwa pieniądze "zostaną" w Libiążu.

Serdecznie zachęcamy do pomocy w pobiciu naszego rekordu, który wynosi 5.500,80 zł   (za rok 2019). 

 

Wytyczne dot. wypełnienia PIT znajdzie Państwo TUTAJ.