Komunikat w sprawie opłat za zajęcia w związku z koronawirusem (koniecznie przeczytaj)
2020-03-29

Szanowni Rodzice, sytuacja jaka jest każdy widzi, koronawirus ciągle wstrzymuje nas od aktywności treningowej i niewiele z tym jesteśmy w stanie zrobić. Nie wiemy, jak długo to jeszcze potrwa, wobec czego podsyłamy Wam komplet informacji, które przydatne Wam będą na tym etapie, w tym informację dot. rozliczeń za zajęcia. Przeczytajcie... .

1. Pierwsza i najważniejsza informacja jest taka, że wszystkie zajęcia są ciągle zawieszone do odwołania.
  2. Istnieje prawdopodobieństwo, że cała runda wiosenna (mowa o rozgrywkach ligowych) zostanie odwołana, ale to ciągle pozostaje w sferze domysłów (jeżeli tak się stanie, to ustalenia poczynione na zebraniu Prezesa z Rodzicami grup Młodzików będą z oczywistych względów nieaktualne).
  3. OPŁATY ZA ZAJĘCIA
  • Informujemy, że za zajęcia w marcu, w związku z tym, że realizowane były od 1 do 11 marca, dokonujecie Państwo opłaty w wysokości 1/3 miesięcznych kwot, a konkretnie przedstawia się to tak:

OPŁATY ZA MARZEC

Trampkarze - 27 zł

Żaki, Orliki i Młodziki - 37 zł

Przedszkole oraz Skrzaty - 27 zł

Grupy taneczne - 17 zł (grupa średnia i starsza) oraz 14 zł (grupa najmłodsza, naborowa)

Zajęcia korekcyjne - 10 zł

Akademia Techniki - 20 zł

Oczywiście w dalszym ciągu obowiązują ulgi dla rodzeństwa na tych samych zasadach. Płatność za marzec ma obowiązek uregulować każdy, kto choć raz był za zajęciach w tym miesiącu.

Jeżeli chodzi o kolejne miesiące, to na razie nie płacicie Państwo za kwiecień, bo nie wiemy czy i kiedy wrócimy do zajęć. Jeżeli wrócimy np. w połowie miesiąca, to opłata również będzie proporcjonalna - tak jak za marzec.

Jeżeli ktoś z Państwa wcześniej zapłacił całość za marzec (i ewentualnie kolejne miesiące), to nadwyżkę będzie można sobie odbić po powrocie do zajęć. Wtedy przy pierwszej dokonywanej płatności pomniejszą Państwo płatności o dokonaną wcześniej nadpłatę.

Przy tej okazji prosimy Państwa (bo i czasu może teraz nieco więcej), żeby każdy zweryfikował na koncie bankowym swoje płatności i ewentualne zaległości w opłatach. Zwracamy uwagę również na to, że niektórzy rodzice w dalszym ciągu dokonują opłat wg starych stawek, a od stycznia br. stawki uległy zmianom! Wykaz nowych stawek TUTAJ.

Tych, którzy mają niedopłaty prosimy o niezwłoczne uregulowanie należności. W tym okresie przerwy od zajęć dokonujemy szczegółowego przeglądu wpłat na wszystkich subkontach i nie chcielibyśmy się upominać o wpłaty,ale jeśli będziemy zmuszeni, to będziemy się kontaktować. Prosimy zadbać o to, byśmy nie mieli takiej konieczności.

Pozdrawiamy serdecznie i trzymajcie się zdrowo!!

P.S. przy okazji zapraszamy na nasz profil facebooka, gdzie wrzucamy zdjęcia i filmy dot. naszej (trenerów) i Waszej (dzieci) aktywności sportowej oraz zabawowej. Podsyłajcie do swoich trenerów tego typu materiały, jeśli macie życzenie, aby były opublikowane na naszym profilu

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod adresem kontakt@gorniklibiaz.pl