Komunikat w sprawie koronawirusa - od 12.03 do 25.03 zajęcia ZAWIESZONE!
2020-03-11
Komunikat w sprawie koronawirusa - od 12.03 do 25.03 zajęcia ZAWIESZONE!

Szanowni Państwo, w związku z postępującymi skutkami koronawirusa w Polsce, czujemy się w obowiązku przekazać kilka przydatnych informacji - jako podmiot organizujący zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży. AKTUALIZACJA: od czwartku 12.03 wszystkie treningi zostają ZAWIESZONE.

AKTUALIZACJA z godziny 15:00

Najważniejsza informacja jest taka: środa 11.03 jest ostatnim dniem, w którym prowadzimy treningi, a od 12.03 do 25.03 WSZYSTKIE NASZE GRUPY ZAWIESZAJĄ TRENINGI.

O tym co będzie po 25.03 poinformujemy, jak będziemy wiedzieć, jak rozwinie się sytuacja. Mamy nadzieję, że szybko uda się wrócić do zajęć.

Jeżeli chodzi o płatności za marzec, to wysokość składki zostanie obniżona najpewniej o 50 %, ale tę informację jeszcze potwierdzimy w momencie powrotu do zajęć. Prosimy na bieżąco śledzić naszą stronę i profil facebook.

--------------------------------------

W międzyczasie zwracamy się do Państwa z prośbą o wykazanie szczególnej dbałości w zakresie przestrzegania przez Wasze dzieci zasad higieny, w szczególności częstego i dokładnego mycia rąk oraz odpowiedniego zachowania podczas kaszlu i kichania.  Prosimy również o zatrzymanie dzieci w domu w przypadku, gdy ujawnią się objawy infekcji (podwyższona temperatura ciała, kaszel, katar itd) - bez względu jakiego rodzaju w konsekwencji będzie to infekcja. Zwracamy uwagę, że trenerzy odsyłać będą do domu dzieci, które kaszlą lub mają inne objawy chorobowe.

Dorosłych, którzy odprowadzają swoje dzieci również prosimy o pozostanie w domu, w przypadku podejrzenia jakiejkolwiek infekcji.

Jednocześnie przypominamy, że jeżeli wróciliście Państwo z regionu, gdzie występuje koronawirus i macie objawy choroby lub mieliście kontakt z osobą zakażoną, należy powiadomić telefonicznie o tym stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się do oddziału obserwacyjno-zakaźnego.

Pod numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia (800 190 590) dowiecie się Państwo jak należy postępować w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Aktualne, oficjalne i wiarygodne informacje na temat nowego koronawirusa oraz informacje jak zachować środki ostrożności i jak postępować w przypadku podejrzenia zakażenia u siebie lub swoich bliskich znajdziecie Państwo na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus

Mamy nadzieję, iż wspólnie dołożymy starań, aby dzieci byli bezpieczni, a zajęcia mogły przebiegać w normalnym trybie.

Zarząd Szkoły Piłkarskiej