Dziękujemy za Wasze dobre serca! Podsumowanie naszej Świątecznej Paczki
2020-01-03
Dziękujemy za Wasze dobre serca! Podsumowanie naszej Świątecznej Paczki

Po raz kolejny daliśmy radę! Razem, jako cała społeczność związana z Górnikiem Libiąż podzieliliśmy się dobrym sercem i sprawiliśmy, że minione święta były piękne dla kogoś jeszcze... . Przedstawiając w tym wpisie podsumowanie naszej Świątecznej Paczki serdecznie dziękujemy Wam za okazane wsparcie.... .

Obdarowana rodzina była bardzo wdzięczna, a dzieci przeszczęśliwe! Ponadto otrzymaliśmy podziękowania od Świetlicy Środowiskowej, która wsparła nas w wyborze potrzebujących osób i doceniła skalę naszego "dobrego uczynku".

Oto podsumowanie naszej akcji:

Zebraliśmy łączną kwotę 1.525 zł, za którą zakupione zostały:

• Odkurzacz
  • Lampy do kuchni i do pokoju
  • Komplet garnków i patelnia
  • Kosmetyki dla rodziców
  • Zabawki dla dzieci
  • Pościel dla dziewczynki i chłopca z motywami z ulubionych bajek
  • Bon na 200 zł na zakup obuwia

Ponadto zebraliśmy:

8 dużych kartonów żywności, środków czystości i kosmetyków

Wśród darów były też: pościele, ręczniki, artykuły szkolne, książki, odzież oraz zabawki o których marzyły dzieci związane ze Strażakiem Samem i konikami my little pony.

W imieniu swoim oraz obdarowanej rodziny - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! Dobro Wraca - i tego Wam życzymy u progu nowego roku!