ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
Aktualności
Logo
Ubezpieczenie dla dzieci - wyjaśniamy i... polecamy!
2019-09-25
Ubezpieczenie dla dzieci - wyjaśniamy i... polecamy!

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z rodziców wertuje naszą stronę w poszukiwaniu wiadomości i nie każdy zagląda chociażby do zakładki Strefa Rodzica i Zawodnika. A to właśnie tam od kilku lat możecie zapoznać się z ofertą dedykowanego ubezpieczenia dla dzieci - o wiele lepszego niż produkty oferowane w szkole... .


Prawda jest, że każda szkoła wymaga ubezpieczenia dziecka, ale nie każdy wie, że wcale takiego ubezpieczenia nie trzeba wykupować. Warto za podobną cenę (albo wyższą jeśli interesuje nas inny zakres) nabyć dużo bardziej atrakcyjne ubezpieczenie i cieszyć się znacznie solidniejszą ochroną ubezpieczeniową. Wówczas do szkoły wystarczy dostarczyć zaświadczenie, że dane dziecko już jest ubezpieczone i nie będzie trzeba kupić ubezpieczenia w szkole.


A teraz najważniejsze - poniżej znajdziecie ofertę ubezpieczenia w 4 wariantach, z którego możecie skorzystać. Oczywiście jest to ubezpieczenie dobrowolne (przypominamy, że z automatu nikogo nie ubezpieczamy, gdyż dzieci są ubezpieczone w szkołach), które możecie zawrzeć dodatkowo lub w zamian za to ubezpieczenie w szkołach. Świadczenia są - jak zobaczycie poniżej - naprawdę solidne, a procedura zawarcia banalna. Co więcej, do swojej polisy dostajecie opiekuna - naszego doradcę. Poniżej szczegóły...
UBEZPIECZENIE MŁODYCH PIŁKARZY

 

Wspólnie z firmą Sport Broker oraz STU Ergo Hestia przygotowaliśmy dla naszych wychowanków dedykowane ubezpieczenie, które wykupić można w 4 różnych wariantach. 

W poniższej tabeli wyszczególniono najważniejsze świadczenia, które wchodzą w skład konkretnych wariantów.

 

 

 

Jak kupić ubezpieczenie?

Wystarczy wejść na stronę:  http://ubezpieczucznia.pl/polecam/CA92

Znajduje się tam bardzo łatwy sposób przystąpienia do ubezpieczenia oraz uiszczenia płatności.


Wpisanie kodu promocyjnego dedykowanego dla Górnika Libiąż: CA92 spowoduje i zagwarantuje, że osoby ubezpieczone będą miały opiekuna swojej polisy w osobie naszego doradcy - pana Pawła Łukasika - tel. 883 379 840 (doradztwo w przypadku zakupu ubezpieczenia, postępowania w przypadku szkody oraz opieka posprzedażowa).


Uwaga, co ważne - do ubezpieczenia mogą przystąpić nie tylko nasi zawodnicy ale także wszyscy uczniowie (dzieci i młodzież) mieszkający w Libiążu. A co tym bardziej istotne, jeżeli przystąpicie do tego ubezpieczenia, to nie musicie kupować ubezpieczenia w szkole dziecka, które zwykle nie ma aż takich profitów w przypadku szkody (w szkole wystarczy wtedy okazać dowód ubezpieczenia, wykupionego tutaj). W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z doradcą.Co wyróżnia ten konkretny produkt ubezpieczeniowy?

- szeroki zakres w tym: wysokie koszty leczenia NNW, dzienne świadczenie szpitalne (bez względu na przyczynę), wysokie sumy ubezpieczenia w NNW

- cena – składka roczna

- dostępność produktu – szybki i uproszczony

- produkt dla dzieci, uczniów i studentów do 25 roku życia

- w zakresie ujęto wyczynowe uprawianie sportu

- zakres terytorialny – cały świat

- opieka posprzedażowa – posiadanie opiekuna w postaci brokera.

 

Więcej informacji o ubezpieczeniu TUTAJ

Polecamy i zapraszamy!

Kontakt: 

Paweł Łukasik - tel. 883 379 840 , pawel@sportbroker.pl