ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
Aktualności
Logo
Nowy sezon czas zacząć - informacja o naborze, treningach itp. KONIECZNIE PRZECZYTAJ
2019-08-28
Nowy sezon czas zacząć - informacja o naborze, treningach itp. KONIECZNIE PRZECZYTAJ

Wrzesień tuż tuż i wiemy z pewnych źródeł, że to nie powrót do szkoły podstawowej emocjonuje Was najbardziej, a powrót do Szkoły Piłkarskiej!! Cieszymy się razem z Wami, gdyż dokładnie od 2 września wracają do treningów wszystkie najmłodsze grupy piłkarskie i taneczne. Oto szczegóły...NOWE GRUPY I TERMINY ZAJĘĆ


Zgodnie z tym, o czym informujemy od dawna - w szczególności z chęci podniesienia poziomu szkolenia, ale także aby dopasować się do wymogów certyfikacji PZPN (a ubiegamy się o złotą gwiazdkę jak wiecie), od nowego sezonu następują zmiany w niektórych grupach treningowych, a także drobne roszady trenerskie. Przy okazji przypominamy też o terminowych opłatach za zajęcia treningowe na swoje subkonta (szczegóły na samym dole tej strony).


Oto jak będziemy szkolić i kiedy się widzimy z poszczególnymi grupami:


2005-2006 Trampkarze (trener Adrian Szafran) 16 osobowa grupa - już trenują więc tu wszystko jasne

------------

2007-2008 Młodziki A (trenerzy Kamil Ozimina, Michał Gucik) 12 osobowa grupa (zajęcia wspólne z Młodzikami B)

2007-2008 Młodziki B (trenerzy Kamil Ozimina, Michał Gucik) 12 osobowa grupa (zajęcia wspólne z Młodzikami A)

2007-2008 Młodziki C (trener Michał Grabowski) 12 osobowa grupa

Grupy Młodzików trenują już od początku sierpnia i lada dzień rozpoczną rozgrywki, więc tu mamy wszystko jasne (plany śledzicie na bieżąco w zakładkach drużyn).


------------

2009-2010 Orliki A (trenerzy Dariusz Czyszczoń, Jakub Szlęzak) 12 osobowa grupa (zajęcia wspólne z Orlikami B)

2009-2010 Orliki B (trenerzy Dariusz Czyszczoń, Jakub Szlęzak) 12 osobowa grupa (zajęcia wspólne z Orlikami A)

2009-2010 Orliki C (trenerzy Tomasz Urbańczyk i Jakub Szlęzak) 12-20 osobowa grupa (zajęcia wspólne z Orlikami D)

2009-2010 Orliki D (trenerzy Tomasz Urbańczyk i Jakub Szlęzak) 12-20 osobowa grupa (zajęcia wspólne z Orlikami C)


Grupy Orlików są w trakcie gier selekcyjnych, po których zostaną podzieleni na 3 grupy treningowe (A, B, C) i w tych grupach trenować będą od września (w trakcie września możliwe będą jeszcze przesunięcia zawodników pomiędzy grupami, żeby jeszcze lepiej dopasować ich pod kątem predyspozycji).

TERMINY TRENINGÓW:

Orliki A i B: poniedziałek 15:00 ; środa 15:00 ; piątek 17:30 (wszystkie zajęcia na orliku aż do przejścia na salę i pod balon)

Orliki C: wtorek 15:00 ; czwartek 15:00 ; piątek 15:00 (wszystkie zajęcia na orliku aż do przejścia na salę i pod balon)


------------

2011 Żaki A (trenerzy Michał Gut, Bartłomiej Kosowski) 12 osobowa grupa (zajęcia wspólne z Żakami B)

2011 Żaki B (trenerzy Bartłomiej Kosowski, Michał Gut) 12 osobowa grupa (zajęcia wspólne z Żakami A)

TERMINY TRENINGÓW:

Żaki A i B: poniedziałek 17:40 ; wtorek 17:40 ; czwartek 17:40 (wszystkie zajęcia na orliku aż do przejścia na salę i pod balon)


------------

2012 Skrzaty A (trenerzy Bartłomiej Kosowski, Michał Gut) 12 osobowa grupa (zajęcia wspólne ze Skrzatami B)

2012 Skrzaty B (trenerzy Michał Gut, Bartłomiej Kosowski) 12 osobowa grupa (zajęcia wspólne ze Skrzatami A)

TERMINY TRENINGÓW:

Skrzaty A i B: poniedziałek 16:20 ; wtorek 16:20 ; czwartek 16:20 (wszystkie zajęcia na orliku aż do przejścia na salę i pod balon)


------------

2013 Przedszkole A (trener Tomasz Słowik) 12 osobowa grupa TRENINGI: we wtorki i czwartki o g. 16:30 w sali SP2 (Plac Zwycięstwa)

2014 Przedszkole B (trener Tomasz Słowik) 12 osobowa grupa TRENINGI: we wtorki i czwartki o g. 15:30 w sali SP2 (Plac Zwycięstwa)

2015-2016 Przedszkole C (trenerki Joanna Gut, Agnieszka Szumniak) 12 osobowa grupa TRENINGI: w poniedziałki i środy o g. 15:30 w sali SP2 (Plac Zwycięstwa)

Dzieci zapisujące się na zajęcia zapraszamy w podanych powyżej terminach począwszy od 2 września. Prosimy o strój sportowy i obuwie z płaską podeszwą na salę (halówki, trampki itp). Każde dziecko ma prawo odbyć do 3 bezpłatnych treningów, a sprawdzić, czy mu się podoba i czy się zapisze.


------------

Dodatkowa informacja dla Młodzików i Orlików jest taka, że 25.09 w środę odbędzie się nabór zawodników do kolejnej edycji Akademii Młodych Orłów, która funkcjonuje w Libiążu. Wytypowani przez trenerów zawodnicy ze wszystkich klubów powiatu chrzanowskiego zostaną zaproszeni na gry selekcyjne w tym dniu.


------------

Grupy taneczne starsza i młodsza (trenerka Marta Zając)

TERMINY ZAJĘĆ:

Grupa Młodsza (2010-2012) poniedziałki i środy o g. 18:00 (mała sala lustrzana w SP4)

Grupa Starsza (2005-2009) poniedziałki i środy o g. 19:00 (mała sala lustrzana w SP4)

Grupa Przedszkolna (2013-2014) środy o g. 17:00 (mała sala lustrzana w SP4)


UWAGA: Przez cały WRZESIEŃ wszystkie dziewczynki tańczą ZA DARMO - zapraszamy na zajęcia.--------------

Jak widzicie powyżej, idziemy na maxa w uszczuplanie grup, przez co mamy gwarancję komfortu zajęć i ich maksymalnej efektywności. Wiąże się to dla nas z dużymi kosztami, niemniej do końca roku 2019 stawki za zajęcia na pewno nie ulegną zmianie. A stosując tego typu rozwiązanie nie tylko wpływamy na profesjonalizację zajęć, ale też spełniamy wymóg Certyfikacji dla klubów chcących aspirować do złotej gwiazdki (o tym czy ją otrzymamy przekonamy się już we wrześniu br.).


Co do nowych grup i przesunięciu niektórych zawodników, to jest to efektem m.in. gier selekcyjnych, oceny potencjału i szukania optymalnej ścieżki rozwoju indywidualnego i drużynowego. W Trampkarzach i Młodzikach już teraz możecie szukać nazwisk swoich dzieci (zaznaczamy, że niektóre Młodziki z potencjałem fizycznym i piłkarskim przeskoczyły bezpośrednio do Trampkarzy, gdyż w Młodzikach mamy nadmiar osób, a z kolei w Trampkarzach niedobór).


Jednocześnie zaznaczamy, że podział na grupy nie jest ostateczny i może dojść do przesunięć zawodników między grupami, a każdy zawodnik będzie mógł "awansować" do wyższej lub "spaść" do niższej grupy np. na podstawie oceny postępów, zaangażowania, frekwencji czy zachowania.

Prosimy sprawdzać listy zawodników i szukać swojego nazwiska (tak jak wspominaliśmy ORLIKI będą miały podział we wrześniu po grach selekcyjnych, na które zostali zaproszeni wszyscy zawodnicy z roczników 2009-2010).


UWAGA: z powyższych grup wykreśleni zostaną wszyscy zawodnicy, którzy nie dokonają rejestracji w systemie PZPN Łączy nas Piłka. Zróbcie to niezwłocznie do końca sierpnia bo to już OSTATNI DZWONEK - instrukcja znajduje się poniżej.


CERTYFIKACJA SZKOŁY PIŁKARSKIEJ i obowiązek rodziców do rejestracji dziecka w systemie PZPN


Jak wiecie nasza Szkoła Piłkarska jest na etapie ubiegania się o złotą gwiazdkę dla najlepszych akademii w Polsce w procesie certyfikacji trwającym już od kwietnia i aż do września. Jak dotąd krok po kroku spełniamy kolejno wszystkie wymogi formalne i posuwamy się w tym procesie zgodnie z terminarzem. Ale, że kolejnym krokiem w tym procesie są działania wymagane na rodzicach dzieci uprawiających piłkę nożną to niniejszym prosimy Was o poświęcenie 10-15 minut na to, żeby zarejestrować swoje dziecko w centralnym systemie online PZPNu.

Nie jest to nasz wymóg, a niestety nikt nie ugnie się przed protestami - po prostu trzeba to zrobić, bo inaczej Wasze dzieci nie będą przypisane online do naszego certyfikowanego klubu. A jak nie będą to nie będziemy ich mogli szkolić w ramach małych grup treningowych objętych monitoringiem PZPN.

Zdajemy sobie, że może to być dla Was uciążliwe i czasem się człowiek zdziwi jakich to oni danych potrzebują, ale mimo naszych protestów nie jest to do przeskoczenia - trzeba się zarejestrować i już.


A zatem konkrety:
  • Poniższe kroki MUSI wykonać rodzic KAŻDEGO naszego zawodnika/zawodniczki z roczników 2007-2012
  • Trzeba zrobić to koniecznie do końca lipca, ale prosimy - nie odkładajcie tego na później!
  • Najpierw wchodzicie na stronę www.laczynaspilka.pl
  • Potem postępujecie wg TEJ INSTRUKCJI, dzięki czemu zakładacie konto zawodnika
  • Następnie postępujecie wg TEJ DRUGIEJ INSTRUKCJI dzięki czemu zawodnika przypisujecie do naszego UKS Górnik Libiąż (my już takie konto dla klubu utworzyliśmy)


Jako klub posiadający konto w systemie certyfikacji będziemy na bieżąco widzieć, kto dokonał już rejestracji i przypisał swoje dziecko do naszej Szkoły Piłkarskiej. Wtedy my zatwierdzimy przypis i dopiszemy danego zawodnika do konkretnej grupy treningowej.


A jeżeli ciągle zastanawiacie się, po co to wszystko, to odpowiemy najprościej jak się da - takie wymogi PZPN.

Każda z naszych certyfikowanych grup, czyli:
  • Młodziki A, Młodziki B, Młodziki C
  • Orliki A, Orliki B, Orliki C
  • Żaki A, Żaki B
  • Skrzaty A, Skrzaty B

będą ściśle przez PZPN monitorowane i wszyscy zawodnicy z tych grup muszą mieć swoje profile na stronie Łączy nas piłka.


A zatem raz jeszcze prosimy - nie zwlekajcie, tylko zróbcie to od razu, zajmie chwilę i będzie z głowy.


P.S. o tym, którzy zawodnicy od września znajdą się w poszczególnych grupach treningowych zadecyduje ocena sztabu trenerów, wyniki testów motorycznych (u tych którzy mieli) oraz gry selekcyjne, które zorganizowane zostaną jeszcze w czerwcu.


W razie pytań lub problemów jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym, a także w siedzibie klubu.


-----------------------------------------------------------------------------------------


W związku z tym, że zaczynamy nowy sezon, wszystkim naszym aktualnym i nowym zawodnikom przypominamy o terminowym - comiesięcznym opłacaniu składki za zajęcia treningowe. Oto wykaz opłat i numery kont dla wszystkich roczników:


Wykaz miesięcznych opłat za uczestnictwo w zajęciach jednego dziecka - stawki od 1 lutego 2017:

- 40 zł za miesiąc - dla tancerek z grupy młodszej i starszej 

- 60 zł za miesiąc - dla dzieci z Przedszkola Piłkarskiego (grupa starsza od trenera Tomka oraz młodsze od trenerek Asi i Agnieszki)

- 80 zł za miesiąc - dla reszty grup od Skrzata do Trampkarza 


Treningi bramkarskie - bezpłatne

Treningi funkcjonalne - bezpłatnie


Akademia Techniki (zajęcia dodatkowe w grupach 4-6 osobowych dla chętnych, pod warunkiem uzbierania grupy) - 60 zł za 4 treningi w miesiącuPłatność za każdy miesiąc należy uregulować na konto klubu do 15 dnia danego miesiąca (tzn. za styczeń do 15 stycznia, za luty do 15 lutego itd.)

Chętne osoby mogą wpłacić z góry za kilka miesięcy. Bardzo prosimy o pilnowanie terminowych wpłat, jednocześnie zaznaczamy że wszystkie wpłaty są przez nas weryfikowane, wobec czego każdy brak wpłaty zostanie przez nas odnotowany.

 

Opłaty za zajęcia dzieci dokonywane mogą być tylko w formie przelewu na specjalne subkonta (inne dla każdego rocznika). Trenerzy nie przyjmują wpłat w formie gotówkowej.


Dane do przelewu:

Uczniowski Klub Sportowy "Górnik" Libiąż

ul. Piłsudskiego 10

32-590 Libiąż


Przy wpłatach za udział w zajęciach treningowych prosimy o wpisanie w tytule przelewu imienia i nazwiska dziecka oraz roku urodzenia i okresu za jaki jest wpłata (np. Jan Kowalski, 2004, wrzesień-październik).


Jeśli wpłata podwyższona jest o stawkę za zajęcia dodatkowe (indywidualne - np. Akademia Techniki), to wówczas prosimy o tytuł przelewu taki jak ten (np. Jan Kowalski, 2004, wrzesień-październik + akademia techniki)

 

Numery kont do wpłat dla poszczególnych roczników (wpłacamy zawsze na konto odpowiadające rocznikowi urodzenia dziecka!!)


Rocznik 2005 konto nr: 41 2490 0005 0000 4600 3745 7014 

Rocznik 2006 konto nr: 42 2490 0005 0000 4600 3977 7333 

Rocznik 2007 konto nr: 48 2490 0005 0000 4600 6440 6398 

Rocznik 2008 konto nr: 52 2490 0005 0000 4600 7642 6663 

Rocznik 2009 konto nr: 62 2490 0005 0000 4600 6039 3935 

Rocznik 2010 konto nr: 69 2490 0005 0000 4600 1707 6422 

Rocznik 2011 konto nr: 66 2490 0005 0000 4600 5000 2447

Rocznik 2012 konto nr: 67 2490 0005 0000 4600 9685 3235

Rocznik 2013 konto nr: 73 2490 0005 0000 4600 4084 6006

Rocznik 2014 konto nr: 77 2490 0005 0000 4600 7620 8739 

Rocznik 2015 konto nr: 03 2490 0005 0000 4600 6046 4352 

Rocznik 2016 konto nr: 09 2490 0005 0000 4600 4933 0002 

Grupy Taneczne konto nr: 09 2490 0005 0000 4600 3472 8398 Ulgi i zwolnienia z opłat pozostają bez zmian:

Jeśli w zajęciach zechce uczestniczyć drugie dziecko z danej rodziny, to dla niego opłata wynosi 50% zapisanej kwoty (jeśli kwoty opłat za dwójkę dzieci są różne to zniżka 50% dotyczy płatności za młodsze dziecko). Trzecie i każde kolejne dziecko z tej samej rodziny jest zwolnione z opłaty. Ulgi dotyczą także grup tanecznych (jeśli mamy do czynienia np. z bratem i siostrą w grupach piłkarskiej i tanecznej).


Całkowitym zwolnieniem może też zostać objęta rodzina z trudną sytuacją materialną (wniosek piszemy do Zarządu Klubu w tej sprawie może złożyć dany rodzic, opiekun oraz każda inna osoba wiedząca o trudnej sytuacji rodziny).