ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
Aktualności
Logo
Zapowiedź PIKNIKU, TRENINGÓW WAKACYJNYCH i obowiązku... rejestracji dzieci w systemie PZPN (KONIECZNIE PRZECZYTAJ)
2019-06-14
Zapowiedź PIKNIKU, TRENINGÓW WAKACYJNYCH i obowiązku... rejestracji dzieci w systemie PZPN (KONIECZNIE PRZECZYTAJ)

Sezon 2018-2019 zbliża się do końca, w związku z czy mamy dla Was garść BARDZO WAŻNYCH informacji a propos tego, co wydarzy się w czerwcu, co w wakacje, a co czeka was od września. Przeczytajcie koniecznie, bo zawartość tej aktualności jest nie tylko bardzo ważna, ale dodatkowo wymusza na was rodzicach konkretne działania...


Przeczytajcie koniecznie do końca, bo właśnie tam czeka na Was smutny obowiązek... .A zatem po kolei:


 • FESTIWAL FUTBOLU - taką nazwę w tym roku przyjmuje nasz Piknik Rodzinny na zakończenie sezonu, który organizujemy w ramach obchodów 10-lecia naszego Klubu i 50-lecia przyznania praw miejskich dla Libiąża.

Świętujemy całymi rodzinami w sobotę 22 czerwca w godzinach 9:00-14:30.

Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, w tym m.in. dmuchańce, rywalizację dla dzieci i rodziców, słodkie rarytasy, kiełbaski a także wizytę młodych zawodników z Górnika Zabrze!


Oto program pikniku:

8:45 Zbiórka wszystkich wychowanków i otwarcie pikniku (boisko główne przed trybuną główną)

9:00 Rywalizacja poszczególnych roczników w konkurencjach Olimpiady Piłkarskiej (boisko główne)

11:00 Gry i zabawy dla Rodziców - prosimy wzorem zeszłego roku o wystawienie drużyn (4 panie + 4 panów) w poszczególnych rocznikach (boisko główne)

11:00 (równolegle) Mecz towarzyski Górnik Libiąż - Górnik Zabrze, rocznik 2008 (boisko główne)

11:45 Pokazy taneczne cheerleaderek Górnika Libiąż

12:00 Mecz towarzyski pierwszych (najstarszych) wychowanków Górnika Libiąż (2000/2001) z Górnikiem Zabrze. Mecz poprzedzony prezentacją naszych najstarszych wychowanków.

13:00 Część oficjalna - wręczenie nagród dla zwycięzców Olimpiady Piłkarskiej oraz dla osób wyróżnionych z okazji 10-lecia Klubu.

14:30 Zakończenie imprezy


Atrakcje towarzyszące:

9:30 - 14:30 Dmuchane atrakcje oraz mini-park linowy i miasteczko rowerowe

9:30 - 14:30 Darmowa wata cukrowa i popcorn BEZ LIMITU porcji

11:00 - 11:30 Darmowe lody w prezencie od LODY JAGODY dla wszystkich wychowanków (200 porcji rozdawanych na kupony wręczone dzieciom)

12:00 - 14:30 Darmowe kiełbaski z grilla dla wszystkich uczestników pikniku (400 porcji)

9:00 - 13:00 Stoisko Oriflame (malowanie twarzy, loteria kosmetyków itp.)

Dodatkowo: balony okazjonalne dla najmłodszych dzieci.


Prosimy wychowanków o OBOWIĄZKOWE założenie stroju klubowego/treningowego i obuwia sportowego.

Rodziców także zapraszamy w stroju "na sportowo".


Serdecznie zapraszamy całe rodziny!


Partnerem organizacyjnym naszego Pikniku są:


 • Urząd Miejski w Libiążu
 • Libiąskie Centrum Kultury
 • Sklep partnerski naszego Klubu Fashion & Sport
 • lodziarnia LODY JAGODY z Libiąża (ul. 11 Listopada 17/1).
 • Firma Oriflame Ewa Bigaj i Joanna Goss (Teambig)


---------------------------------
 • TRENINGI WAKACYJNE, w ramach 3 edycji akcji "Idę do szkoły... piłkarskiej", które w tym roku, tak jak w 2017 i 2018 roku, będą dla wszystkich dzieci całkowicie DARMOWE!

Wynika to z faktu, że na realizację tego zadania pozyskaliśmy dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu KLUB.


Oto wytyczne, jak to będziemy organizować:

1. Treningi będą odbywały się w lipcu oraz sierpniu i będą miały charakter zabawowy tj. dużo gier i zabaw oraz gry w piłkę. (okres sierpniowy nie dotyczy najstarszych grup Trampkarzy i Młodzików, które już wtedy rozpoczną regularne zajęcia treningowe w ramach przygotowań do nowego sezonu). Zajęcia bezpłatne będą miały też nasze tancerki (patrz punkt 7*)

2. Aby wziąć udział w zajęciach należy się zapisać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@gorniklibiaz.pl z imieniem i nazwiskiem zawodnika oraz rocznikiem urodzenia. Dzięki temu utworzymy grupy zbliżone wiekowo, które trenować będą razem. 

3. Zajęcia w okresie wakacyjnym trwać będą po 60 minut i będą odbywać się na stadionie (ul. Piłsudskiego 10) lub na orliku (jeszcze to potwierdzimy).

4. Na zajęcia można zapisać dowolną osobę - zarówno naszych wychowanków, jak i osobę, która na codzień nie jest naszym zawodnikiem (kuzyna, brata, siostrę, kolegę). Mile widziane także osoby z innych klubów - otwieramy drzwi dla wszystkich.

5. W zajęciach mogą brać udział zarówno chłopcy jak i dziewczynki, byleby legitymować się rokiem urodzenia 2004-2012. 

6. Na zajęcia można zapisać się w dowolnym momencie wakacji (warunkiem jest wysłanie wiadomości e-mail).

7*. Swoje darmowe zajęcia będą miały także nasze grupy taneczne, więc również prosimy o zapisywanie się drogą mailową (prosimy jedynie o adnotację, że dana osoba jest zapisywana na zajęcia taneczne - dotyczy osób od 6 do 14 lat). O tym w jakich terminach będą zajęcia poinformujemy niebawem (zależnie od dyspozycji Pani instruktor). Do potwierdzenia także miejsce zajęć, gdyż musimy ustalić czy sala będzie dostępna (możliwe są także zajęcia w plenerze).

 

Uwaga: Darmowe zajęcia w ramach programu "Idę do Szkoły... Piłkarskiej" w ograniczonym stopniu dotyczą grup treningowych (Trampkarze i Młodziki), które w sierpniu rozpoczną regularne treningi przedsezonowe oraz obozy stacjonarne we własnych grupach i pod okiem swojego trenera (wówczas za okres darmowych treningów w lipcu nie płacimy, ale już za regularne treningi w sierpniu czy też obozy stacjonarne należy uiścić normalną opłatę). 


W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod wspomnianym adresem e-mail.

Tymczasem już teraz możecie przysyłać IMIĘ I NAZWISKO + ROCZNIK URODZENIA  na adres kontakt@gorniklibiaz.pl 


Trenerami prowadzącymi zajęcia wakacyjne będą najpewniej Michał Gut i Tomasz Słowik.

 

 

Nasz projekt "Idę do Szkoły... Piłkarskiej" jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu KLUB. 

 ------------------------------ • CERTYFIKACJA SZKOŁY PIŁKARSKIEJ i obowiązek rodziców do rejestracji dziecka w systemie PZPN

Jak wiecie nasza Szkoła Piłkarska jest na etapie ubiegania się o złotą gwiazdkę dla najlepszych akademii w Polsce w procesie certyfikacji trwającym już od kwietnia i aż do września. Jak dotąd krok po kroku spełniamy kolejno wszystkie wymogi formalne i posuwamy się w tym procesie zgodnie z terminarzem. Ale, że kolejnym krokiem w tym procesie są działania wymagane na rodzicach dzieci uprawiających piłkę nożną to niniejszym prosimy Was o poświęcenie 10-15 minut na to, żeby zarejestrować swoje dziecko w centralnym systemie online PZPNu.

Nie jest to nasz wymóg, a niestety nikt nie ugnie się przed protestami - po prostu trzeba to zrobić, bo inaczej Wasze dzieci nie będą przypisane online do naszego certyfikowanego klubu. A jak nie będą to nie będziemy ich mogli szkolić w ramach małych grup treningowych objętych monitoringiem PZPN.

Zdajemy sobie, że może to być dla Was uciążliwe i czasem się człowiek zdziwi jakich to oni danych potrzebują, ale mimo naszych protestów nie jest to do przeskoczenia - trzeba się zarejestrować i już.


A zatem konkrety:


 • Poniższe kroki MUSI wykonać rodzic KAŻDEGO naszego zawodnika/zawodniczki z roczników 2007-2012
 • Trzeba zrobić to koniecznie do końca lipca, ale prosimy - nie odkładajcie tego na później!
 • Najpierw wchodzicie na stronę www.laczynaspilka.pl
 • Potem postępujecie wg TEJ INSTRUKCJI, dzięki czemu zakładacie konto zawodnika
 • Następnie postępujecie wg TEJ DRUGIEJ INSTRUKCJI dzięki czemu zawodnika przypisujecie do naszego UKS Górnik Libiąż (my już takie konto dla klubu utworzyliśmy)


Jako klub posiadający konto w systemie certyfikacji będziemy na bieżąco widzieć, kto dokonał już rejestracji i przypisał swoje dziecko do naszej Szkoły Piłkarskiej. Wtedy my zatwierdzimy przypis i dopiszemy danego zawodnika do konkretnej grupy treningowej.


A jeżeli ciągle zastanawiacie się, po co to wszystko, to odpowiemy najprościej jak się da - takie wymogi PZPN.

Każda z naszych certyfikowanych grup, czyli:


 • Młodziki A, Młodziki B, Młodziki C
 • Orliki A, Orliki B, Orliki C
 • Żaki A, Żaki B
 • Skrzaty A, Skrzaty B

będą ściśle przez PZPN monitorowane i wszyscy zawodnicy z tych grup muszą mieć swoje profile na stronie Łączy nas piłka.


A zatem raz jeszcze prosimy - nie zwlekajcie, tylko zróbcie to od razu, zajmie chwilę i będzie z głowy.


P.S. o tym, którzy zawodnicy od września znajdą się w poszczególnych grupach treningowych zadecyduje ocena sztabu trenerów, wyniki testów motorycznych (u tych którzy mieli) oraz gry selekcyjne, które zorganizowane zostaną jeszcze w czerwcu.


W razie pytań lub problemów jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym, a także w siedzibie klubu.