ZWYCIĘSTWO JEST KONSEKWENCJĄ
Aktualności
Logo
Uwaga HIT: W tym roku na obóz sportowy polecimy... do Nigerii!  PRIMA APRILIS :)
2019-04-01
Uwaga HIT: W tym roku na obóz sportowy polecimy... do Nigerii! PRIMA APRILIS :)

Miał być hit i będzie hit! Drodzy Państwo, z wielką radością donosimy o naszym kolejnym sukcesie organizacyjnym! Oto bowiem nasze 3-miesięczne starania dobiegły końca i możemy ogłosić, że na tegoroczny letni osób nasze dzieci pojadą do Afryki, a konkretnie do Nigerii!


Organizacja letniego obozu w Afryce będzie możliwa dzięki naszym kontaktom z klubem Anambra United F.C., który udostępni nam uklepane boiska do treningu, lokalne biuro podróży zadba z kolei o nasze zakwaterowanie. Do Nigerii dotrzemy samolotem czarterowym wspólnie z innym polskim klubem, który także będzie gościł w tym samym ośrodku. Jak widać, nie tylko nam zależy na dobrej pogodzie podczas zgrupowania.


O szczegółach wyjazdu poinformujemy już niebawem, niemniej już teraz wiemy, że na miejscu zamieszkamy w 5* hotelu (lokalna kategoria), że do najbliższego klepiska treningowego będziemy dojeżdżać pojazdami typu tuk-tuk oraz rikszami. W czasie wolnym na pewno wybierzemy się na safari i pobawimy się w pustynne podchody.


Co bardzo istotne na tym etapie - wspomniany wypoczynek mamy już zatwierdzony przez stołeczne Kuratorium Oświaty w Abudży. W najbliższym tygodniu rozpoczniemy zapisy na obóz wśród naszych wychowanków, a w dalszym etapie przygotujemy wszystkie dzieci do szczepień ochronnych.

Już dziś bardzo prosimy wszystkich o zakupienie większej ilości kremów przeciwsłonecznych UH +50 oraz minimum 5 zgrzewek wody na osobę.


O dalszych wytycznych poinformujemy niebawem na stronie.