Wytyczne dla osób wyjeżdżających na mecz Ekstraklasy do Sosnowca
2019-03-13
Wytyczne dla osób wyjeżdżających na mecz Ekstraklasy do Sosnowca

W związku z tym, że do soboty pozostało już tylko kilka dni, niniejszym przekazujemy wytyczne dla osób - laureatów i pozostałych - a propos wyjazdu na mecz Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk. Przypominamy, że to właśnie nasi wychowankowie - laureaci konkursu plastycznego - wyprowadzą w tym dniu zawodników na murawę... .

Zacznijmy od rzeczy najwazniejszych:

Zbiórka w sobotę 16.03 będzie na parkingu przy stadionie w Libiążu (ul. Piłsudskiego 10) o godzinie 15:45.  Jeżeli kogoś nie będzie w miejscu zbiórki o tej godzinie, to autobus odjeżdża.

Będziemy mieli do dyspozycji 50-osobowy autokar, do którego wsiądą:

- 25 laureatów konkursu  (jadą nie ponosząc żadnych kosztów)
- 4 opiekunów (Michał Gut, Michał Grabowski, Tomasz Słowik, Maciej Kasperczyk)
- 20 osób zapisanych poprzez maile, oto ich lista:

1. Mariusz Kulasik
2. Michał Kulasik
3. Katarzyna Kulasik
4. Michał Prażmowski
5. Michał Nowakowski
6. Krzysztof Rak
7. Daniel Kaszubowski
8. Anna Jewak
9. Wiesław Jewak
10. Katarzyna Bolek-Grezlikowska
11. Katarzyna Poznańska
12. Krzysztof Rój
13. Mateusz Gładys
14. Przemysław Boratyński
15. Dominik Szczepaniak
16. Jacek Wawros
17. Michał Nędza
18. Marta Toporek
19. Maciej Gumula
20. Jakub Gumula

Te wymienione 20 osób dokonuje wpłaty za wyjazd po wejściu do autokaru (w trakcie podróży, żeby nie opóźniać wyjazdu)
- Osoba dorosła 40 zł,
- Dzieci i młodzież do 16 roku życia 30 zł
Zgodnie z informacjami przekazanymi nam przez Zagłębie, wspomniane 20 osób będzie miało miejsca w sektorze sąsiednim do reszty osób (laureatów).

Uwaga:

- każdy obowiązkowo zabiera dowód osobisty lub inny dokument tożsamości (dzieci np. legitymacje szkolne),
- wszyscy laureaci OBOWIĄZKOWO jadą ubrani w nasze dresy klubowe, w których wyprowadzać będą piłkarzy i sędziów (do tego ciepłe obuwie zimowe)!

Prosimy ponadto, aby solidnie się ubrać - obuwie zimowe, kurki, czapki itp (na trybunach spędzimy około 2 godzin). Wskazane także zabranie peleryny w razie nagłego deszczu (stadion w Sosnowcu nie jest zadaszony w całości). Prosimy także o zabranie czegoś do jedzenia i picia (np. kanapek), a także ewentualnego kieszonkowego (gdyby na stadionie był punkt gastrnomiczny).

Planowany powrót do Libiąża na stadion około godziny 21:00-21:30 (proszę być w kontakcie z trenerami, którzy odbierać będą po meczu telefony i podawać precyzyjną informację).

Jako organizator wyjazdu zastrzegamy, że w przypadku skrajnie złej pogody w trakcie meczu (np. duże opady deszczu) dopuszczamy możliwość wcześniejszego opuszczenia stadionu w trosce o zdrowie powierzonych nam dzieci. Decyzyjni w tych sprawach będą trenerzy.

W razie, gdyby ktokolwiek z uczestników nie jechał z jakiegokolwiek nagłego powodu, prosimy niezwłocznie powiadomić któregoś z trenerów:

Michał Gut tel. 603 879 007
Tomasz Słowik tel. 507 039 937
Michał Grabowski tel. 664 410 702

W razie innych pytań także prosimy o kontakt z trenerami.