WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO - to oni wyprowadzą na mecz piłkarzy Ekstraklasy!
2019-03-04
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO - to oni wyprowadzą na mecz piłkarzy Ekstraklasy!

Byliście wspaniali - tak w dwóch słowach możemy podsumować to jak zaangażowaliście się w nasz konkurs plastyczny. Trafiło do nas 34 bardzo pomysłowych i efektownych karykatur trenerów i z tego grona wyłonionych zostało 25 laureatów, którzy już 16 marca o g. 18:00 wyjdą na murawę stadionu w Sosnowcu razem z piłkarzami Zagłębia i Lechii Gdańsk... .

Zgodnie z zapowiedzianą przez nas procedurą 5 laureatów wyłoniło głosowanie na facebooku, a brakujące 20 osób wytypowali trenerzy. Co ciekawe w rocznikach 2007 i 2008 wpłynęło tylko po 3 prace, więc wszyscy autorzy zostali nagrodzeni (a wolne miejsca zostały przekazane do pozostałych roczników - po jednym dla 2010 i 2011), z kolei w roczniku 2009 wpłynęło 5 prac, przy czym jedna została laureatem w głosowaniu na fb, wobc czego pozostałe 4 także trafiły na listę szczęśliwców. Żałować mogą więc Ci ze wspomnianych roczników, którzy nie namalowali swoich prac.

Znacznie większa rywalizacja była w rocznikach 2010 i 2011, gdzie - oprócz nagrodzonych poprzez głosowania na fb - wyłoniliśmy po 5 laureatów (wykorzystując wolne miejsca z roczników 2007 i 2008).

W głosowaniu trenerów wzięli udział tylko Ci trenerzy, których grupa treningowa była niezaangażowana (żeby nie było podejrzeń o stronniczość), a co więcej wyznaczeni trenerzy głosowali na "anonimowe" prace (nie wiedząc czyjego są autorstwa).

Oto nasi laureaci:

1. Kamil Konieczny
2. Jakub Gręźlikowski
3. Kamil Czarniecki

4. Karol Rój
5. Patryk Kosowski
6. Oskar Żbik

7. Tomasz Gut  (wyłoniony w głosowaniu na fb)
8. Aleksandra Kasprzyk
9. Aleksander Rozmus
10. Maksymilian Poznański
11. Kacper Nędza

12. Wojciech Boratyński  (wyłoniony w głosowaniu na fb)
13. Igor Poznański  (wyłoniony w głosowaniu na fb)
14. Marcel Szczepaniak  (wyłoniony w głosowaniu na fb)
15. Filip Gładys
16. Marek Kasperczyk
17. Błażej Kaszubowski
18. Antoni Wawros
19. Krzysztof Kasprzyk

20. Błażej Rak (wyłoniony w głosowaniu na fb)
21. Sebastian Malisz
22. Adrian Nowakowski
23. Patryk Prażmowski
24. Mateusz Jewak
25. Jakub Zawadzki

Serecznie GRATUUJEMY laureatom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego konkursu - Wasze prace były fenomenalne!!

Przypominamy, że wszystkie prace możecie zobaczyć na naszym profilu fb oraz w naszej GALERII na stronie.

A propos wyjazdu:
Grupie towarzyszyć będą opiekunowie - trenerzy: Michał Gut, Tomasz Słowik i Michał Grabowski (pojedziemy busem/autobusem). O szczegółach dot. wyjazdu poinformujemy w tygodniu poprzedzającym wyjazd. Przypominamy, że mecz jest w dniu 16.03 sobota o godz. 18:00. Pewnym jest, że każda z osób musi obowiązkowo jechać ubrana w nasz klubowy dres, więc kto nie ma to proszę do tego czasu sobie zorganizować (można np. od kogoś pożyczyć na dzień wyjazdu). Gdyby ktokolwie z tej listy nie dał rady jechać, to prosimy niezwłocznie zgłosić to do trenera prowadzącego lub mailem na adres: kontakt@gorniklibiaz.pl

UWAGA: informujemy, że jest możliwość udziału w wyjeździe na mecz osób dodatkowych - np. rodziców, rodzeństwa czy innych dzieci (niekoniecznie związanych z naszym klubem).

Koszt wyjazdu dla takich osób wynosi odpowiednio:

- Osoba dorosła 40 zł,
- Dzieci i młodzież do 16 roku życia 30 zł

W cenie bilet ma mecz (w sąsiednim sektorze) oraz przejazd autokarem wraz z całą grupą.

Aby się zapisać na wyjazd, prosimy o przesłanie na adres kontakt@gorniklibiaz.pl swojego: imienia i nazwiska oraz numeru pesel.

Uwaga: dziecko do 16 lat można zapisać wyłącznie razem z pełnoletnim rodzicem/opiekunem (wynika to z faktu, że te dodatkowe osoby będą siedzieć w sektorze obok).

Mamy obecnie jeszcze 20 wolnych miejsc w autokarze (decyduje kolejność zgłoszeń).

Oto zapisane osoby dodatkowe (stan na dzień 08.03. g. 8:00):

1. Mariusz Kulasik
2. Michał Kulasik
3. Katarzyna Kulasik
4. Michał Prażmowski
5. Michał Nowakowski
6. Krzysztof Rak
7. Daniel Kaszubowski
8. Anna Jewak
9. Wiesław Jewak
10. Katarzyna Bolek-Grezlikowska
11. Maciej Kasperczyk
12. Katarzyna Poznańska
13. Krzysztof Rój
14. Mateusz Gładys
15. Przemysław Boratyński
16. Dominik Szczepaniak
17. Jacek Wawros
18. Michał Nędza
19. Marta Toporek
20. Maciej Gumula   (PILNIE do uzupełnienia nr pesel)
21. Kuba Gumula  (PILNIE do uzupełnienia nr pesel)
22. Andrzej Gumula  (PILNIE do uzupełnienia nr pesel)

BRAK MIEJSC - zapisy zakończone

Od tych osób wpłaty będziemy zbierać na miejscu zbiórki. Oczywiście 25 lauretaów nie ponosi żadnych kosztów wyjazdu.