9 naszych wychowanków wyróżnionych na Gali Stypendialnej
2018-10-26
9 naszych wychowanków wyróżnionych na Gali Stypendialnej

Niedawno wręczyliśmy nasze nagrody dla najlepszych uczniów wśród naszych zawodników (w ramach akcji "Przez naukę do wielkiej piłki"), a dziś możemy pochwalić się - a raczej naszych wychowanków i pogratulować im odebrania z rąk Burmistrza Libiąża Nagród i Wyróżnień... .

Podczas Gali Stypendialnej, która odbyła się w LCK na scenę wywołanych zostało 9 naszych wychowanków:

- Nagrodę Burmistrza odebrał: Patryk Plewka, który niedawno zadebiutował w Ekstraklasie

- Wyróżnienia Buristrza odebrali: Maciej Cebula, Przemysław Ciaputa, Bartłomiej Ciuła, Tomasz Garbat, Cyprian Gwoździewicz, Kacper Piegzik, Mateusz Tekieli i Szymon Waligóra - zawodnicy, którzy w minionym półroczu zostali powołani do kadry wojewódzkiej, a także z sukcesem grali w Minimundialu docierając do ścisłego finału na stadionie Wisły Kraków.

Chłopcy na gali pojawili się w towarzystwie swoich rodziców.

Zarówno dzieciom, jak i dumnym rodzicom serdecznie gratulujemy!