Już w niedzielę 1.07 PIKNIK RODZINNY na zakończenie sezonu (zobacz program)!
2018-06-29
Już w niedzielę 1.07 PIKNIK RODZINNY na zakończenie sezonu (zobacz program)!

Z tygodniowym opóźnieniem, ale zgodnie z zapowiedzią przymierzamy się do finalnej imprezy mijającego sezonu. Tradycyjnie będzie to piknik rodzinny, podczas którego zaprosimy Was do wspólnej zabawy. Mówiąc "Was" mamy na myśli zarówno wychowanków Klubu, jak i rodziców, bliskich, znajomych oraz sympatyków. Dla każdego coś dobrego - będzie rywalizacja (dzieci i dorosłych), będzie zabawa i wiadomo... poczestunek!

Oto co dla Was przygotowaliśmy...

Plan PIKNIKU na zakończenie sezonu 2017/2018

Libiąż, niedziela 01.07.2018

Płyta boiska głównego (plan godzinowy):

8:45 zbiórka zawodników i otwarcie pikniku

9:00 – 10:30 Wielobój w ramach Olimpiady Piłkarskiej (konkurencje piłkarskie dla dzieci w poszczególnych rocznikach - walczymy o medale i nagrody rzeczowe w każdej kategorii)

10:00 – 11:00 Drużynowe Mistrzostwa Świata dla rodziców (z każdej grupy - 6 rodziców: 3 panie i 3 panów) formuła drużynowych gier i zabaw czyli zadania piłkarskie „kto pierwszy ten lepszy”. Każda drużyna występuje pod nazwą kraju z MŚ. Walczymy, jak to w Mistrzostwach Świata - o medale! Obowiązuje strój sportowy!!

11:00  Pokaz tancerek Górnika Libiąż

11:15  Pokaz profesjonalnych trików piłkarskich wraz z warsztatami w wykonaniu Dawida Koczura (Football Freestyle)

12:00  Mecz Wychowankowie vs Trenerzy i Zarząd

12:30  Wręczenie nagród dla dzieci i dorosłych (Olimpiada, Mannekin Challenge, Drużynowe MŚ, Nagrody Specjalne)

13:00  Kiełbaski z grilla dla każdego (skwer przy biurze klubowym)

Podczas trwania pikniku (boisko asfaltowe i tereny zielone):

- dmuchane tory przeszkód, zjeżdżalnia, zamek do skakania, bramka celnośiowa, bungeerun (dostępne od 9:00 do 14:00)
- animacje dla najmłodszych dzieci (malowanie twarzy, megabańki itp.)   (dostępne od 9:00 do 14:00)
- mobilna kawiarnia Ptysia (lody, kawa, ciasta, napoje)
- darmowe balony i vlepki z herbem klubu dla dzieci

Wszystkie atrakcje dmuchane dla dzieci są w tym dniu oczywiście bezpłatne! Tak samo kiełbaski, które usmażymy dla wszystkich Państwa.

* Dzieci przychodzą w strojach klubowych (lub dresach klubowych).
* Pozostałe osoby - zapraszamy na sportowo :)

Serdecznie zapraszamy CAŁE RODZINY!!

------------

Miło nam poinformować, że w organizacji pikniku wspiera nas sponsorsko fitness club GymForYou z Oświęcimia.

Naszymi stałymi partnerami organizacyjnymi są ponadto:

- Cukiernia i kawiarnia PTYŚ

- Sklep Partnerski Fashion & Sport

Z kolei o dmuchane atrakcje oraz animacje w postaci malowania twarzy i wielkich baniek mydlanych zadba:

- firma Happy Shark   ( www.happyshark.pl )

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM!