Akademia Młodych Orłów w Libiążu pracuje pełną parą... (+foto)
2018-05-16
Akademia Młodych Orłów w Libiążu pracuje pełną parą... (+foto)

Od kwietnia, jak wiecie, w Libiążu funkcjonuje Akademia Młodych Orłów, która skupia wyróżniających się zawodników klubów powiatu chanowskiego z roczników 2005/2006 oraz 2007/2008. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w środy na orliku, a zawodnicy pracują... aż miło... .

Obecnie w ramach AMO w Libiążu swoje umiejętności doskonali 40 zawodników (2 grupy po 16 zawodników + dochodzący zawodnicy rezerwowi) z takich klubów jak: Górnik Libiąż, Fablok Chrzanów, AP21, MKS Trzebinia, Champions Chrzanów, Triumf Alwernia, Zagórzanka Zagórze.

Zdjęcia z jednego z treningów dostępne są dzięki uprzejmości Pana Roberta Kowalczyka pod adresem   http://sport.fotokowalczyk.com/trening-amo/  Polecamy do zobaczenia zarówno zdjęcia jak i klip video dostępny na stronie.

--------

Ale szkolenie dla dzieci to nie wszystko...

Ważna informacja o propos tego co przed nami w ramach AMO jest taka, że w dniu 30.05 (środa) od g. 15:00 odbędzie się kolejne szkolenie teoretyczne dla trenerów i instruktorów, a także trening pokazowy i gry szkoleniowe dla uczestników AMO (teoria: sala stołówkowa w Szkole Podstawowej nr 4, praktyka: Orlik w Libiążu).

Organizatorzy już dziś zapraszają wszystkich trenerów i wychowawców.

-------

Zdjęcie główne do artykułu autorstwa Roberta Kowalczyka.