Wielki futbol ponownie czeka na laureatów akcji Przez naukę do wielkiej piłki
2018-04-25
Wielki futbol ponownie czeka na laureatów akcji Przez naukę do wielkiej piłki

Był mecz Borussii Dortmund, był Juventus, finał Euro U21 i mecz Polska - Czarnogóra w ramach Eliminacji do Mistrzostw Świata. Cztery edycje akcji "Przez naukę do wielkiej piłki" za nami, a właśnie zbliża się ku końcowi kolejny rok szkolny. Oznacza to, że czekamy na kolejnych laureatów V edycji naszej oryginalnej w skali kraju akcji dla pilnych młodych piłkarzy i uczniów. Dbajcie o średnią w szkole i obecność na treningach, a potem złóżcie swój wniosek.

W poprzednich edycjach nagrody były takie...

W 2014 roku, podczas pierwszej edycji akcji, nagrodą był wyjazd na mecz Borussii Dortmund w Bundeslidze. Nagroda obejmowała:
- bilet na mecz,
- przelot samolotem (tam i z powrotem),
- nocleg w Dortmundzie,
- wyżywnienie
- spotkanie z Łukaszem Piszczkiem i innymi zawodnikami BVB (Shinji Kagawa, Neven Subotic, Roman Weidenfeller, Milos Jojic, Erik Durm, Mitchell Langerak i Matthias Ginter trener Jurgen Klopp)

W 2015 roku, podczas drugiej edycji akcji, nagrodą był wyjazd na mecz Juventusu Turyn w Gdańsku. Nagroda obejmowała:
- przejazd pociągiem Pendolino do i z Gdańska,
- nocleg w Gdańsku,
- wyżywienie
- zwiedzanie Gdańska
- spotkanie i autografy od piłkarzy Lechii Gdańsk: Rafała Janickiego, Ariela Birysiuka, Stojana Vranjesa, Bruno Nazario, Adama Buksy, Piotra Wiśniewskiego, Adama Chrzanowskiego, Macieja Makuszewskiego (ponadto z bliska widzieliśmy Paula Pogbę i... Marcina Gortata)

W 2016 roku, podczas trzeciej edycji akcji, nagrodą był wyjazd na mecz Finałowy Euro U-21 2017 Niemcy - Hiszpania. Nagroda obejmowała:
- przejazdy,
- nagrodę rzeczową w postaci piłki Brazucca z podpisem Bartosza Kapustki,
- wizytę na planie filmowym, gdzie kręcono spot promujący Euro 2017 z udziałem Bartosz Kapustki
- spotkanie i autografy od Bartosza Kapustki - Reprezentanta Polski i zawodnika Leicester City

W 2017 roku, podczas czwartej edycji akcji, nagrodą był wyjazd na decydujący mecz Eliminacji do Mistrzostw Świata Polska - Czarnogóra. Nagroda obejmowała:
- bilety na mecz w pierwszej kategorii (tuż przy murawie!),
przejazd pociągiem Pendolino do i z Warszawy
- nocleg w Warszawie
- wyżywienie
- spotkanie w hotelu z Reprezentantami Polski (autografy i zdjęcia):  Łukasz Piszczek, Piotr Zieliński, Jakub Błaszczykowski, Łukasz Fabiański, Grzegorz Krychowiak, Łukasz Teodorczyk.

W tym roku wyłaniamy ponownie 3 laureatów.  Każda z osób chcących wziąć udział w konkursie musi do dnia 10 lipca br. złożyć wniosek (jest to załącznik do REGULAMINU) wraz z kserokopią świadectwa szkolnego (kopia potwierdzona pieczęcią szkoły).

Kompleksowe wytyczne akcji wraz regulaminem akcji, wnioskiem do pobrania i relacją z poprzednich edycji znajdziecie TUTAJ

O tym, jaki tym razem mecz będzie główną nagrodą dowiecie się niebawem. Póki co trzymamy to w głębokiej tajemnicy :)