Oto PROGRAM naszej KONFERENCJI EDUKACYJNEJ dla Rodziców w dniu 13 styczina - zapisz się już dziś!
2018-01-04

Miło nam poinformować, że rok 2018 rozpoczynamy od podstaw, czyli od... edukacji. Szkolić tym razem będziemy się w gronie rodziców, opiekunów, dziadków i trenerów - słowem: wśród osób dorosłych. Wierzymy, że nasz innowacyjny pomysł spotka się z zainteresowaniem aktywnych i ambitnych rodziców. Wszak wiedzy o właściwym rozwoju naszych dzieci nigdy za wiele. A zatem, zapraszamy do zapoznania się z programem naszej konferencji... .

Konferencja jest dedykowana dla Rodziców, ale oczywiście mile widzane są także wszelkie inne osoby, z Libiąża i wszystkich innym miejscowości czy klubów. Bardzo chętnie podzielimy się wiedzą i doświadczeniami z myślą o wychowankach nie tylko naszej Szkoły Piłkarskiej Górnik Libiąż. A jeśli Konferencja spotka się z dużym zainteresowaniem, to deklarujemy jej cykliczność!

Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń. Obowiązkowe są zapisy poprzez wysłanie maila na adres:  kontakt@gorniklibiaz.pl  z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu uczestnika/uczestników konferencji  (osoby nie zapisane i nie znajdujące się na liście nie zostaną wpuszczone na konferencję).

Poniżej plakat z pełnym programem Konferencji (czas trwania wystąpień poszczególnych prelegentów jest przybliżony).
Zapraszamy do aktywnego udziału w tej edukacyjnej formie wymiany poglądów na temat nauczania dzieci i młodzieży właściwych nawyków i zachowań.

Do zobaczenia w dniu 13 stycznia w Libiąskim Centrum Kultury!