Grupa 2010 zagrała w swoim pierwszym turnieju halowym (relacja + foto)
2017-11-14
Grupa 2010 zagrała w swoim pierwszym turnieju halowym (relacja + foto)

32 zawodników liczy obecnie nasz rocznik 2010. Jeśli doliczyć do tego 59 wychowanków Przedszkola Ptysia, to możemy powiedzieć, że mamy do czynienia z rekordowym naborem w historii naszej Szkoły Piłkarskiej. Aby spostać oczekiwaniom, w tych grupach postawiliśmy na inwestycje. Takim właśnie działaniem są dokonane podziały na mniej liczne grupy, a także wykorzystanie w pracy Asystenta Trenera, który pomaga także w roczniku 2009... .

Dzięki takim rozwiązaniom zyskujemy na komforcie i efektywności zajęć. Nie poprzestajemy także na samych treningach, wszak największą radością dla dzieci jest gra w piłkę. I właśnie w miniony weekend nasze grupa rocznika 2010 (dwunastu zawodników) zadebiutowała w turnieju halowym, który odbył się w Krzeszowicach. Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze wygrywając 4 z 5 meczów. Klasyfikacja nie była prowadzona, a każdy wyjechał z Krzeszowic ze złotym medalem. Oprócz Górnika Libiąż w turnieju wzięły udział drużyny: Mam Talent Krzeszowice, Wawel Kraków, Mam Talent Zabierzów, Zieleniczanka Zielonki, UKS UL Kraków. Grano systemem każdy z każdym.

Skład Górnika Libiąż: Michał Książek, Wojtaczka, Kasprzyk, Dawid Bolek, Maksymilian Niemczyk, Mikołaj Filip, Oliwier Palka, Wojciech Boratyński, Filip Gładys, Szymon Ronowicz, Marcel Szczepaniak, Marek Kasperczyk  (trener: Bartłomiej Kosowski, asystent: Mateusz Węgorek)

Serdecznie gratulujemy dzieciom wielkiego zaangażowania i woli walki. Dziękujemy rodzicom za pomoc w transporcie oraz żywiołowy doping.

Zdjęcia z turnieju można już teraz zobaczyć w naszej GALERII

A jedna piękna akcja bramkowa w formie video dostępna jest na naszym profilu facebook  :)

P.S. w grudniu i styczniu także w Libiążu na hali zorganizujemy swoje turnieje - kolejno dla roczników 2007 (9 grudnia), 2008 (16 grudnia), 2009 (styczeń/luty) i 2010 (styczeń/luty). Szczegóły niebawem.