Istotne zmiany w grupach 2009 i 2010 (nowy trener i podział na grupy)
2017-11-03
Istotne zmiany w grupach 2009 i 2010 (nowy trener i podział na grupy)

Nowości w najmłodszych grupach, więc spieszymy ze stosowną informacją: Pierwsza z istotnych zmian jest taka, że nowym trenerem grupy 2009 został Jarosław Sandecki (na zdjęciu). Na stanowisku zastąpił Krzysztofa Chłopka, który swoją przygodę trenerską będzie kontynuował w innym klubie. Trener Jarek swoją nową grupę poznawał w zeszłym tygodniu, a wczoraj poprowadził samodzielnie  pierwsze zajęcia.

Z kolei w grupie 2010 od listopada nastąpiła istotna zmiana w postaci podziału grupy ŻAKI B na dwie mniejsze grupy (15-16 osobowe). Dzięki temu mamy większy komfort i efektywność zajęć wśród najmłodszych. Przypominamy, że od pół roku takie samo rozwiązanie funkcjonuje w grupie Przedszkola Piłkarskiego (starszaki), gdzie także funkcjonują dwie grupy, a przez pewien czas w okresie letnim dwie grupy mieliśmy także w roczniku 2009.

A propos Przedszkola, to warto odnotować, że w tym roku w ramach starszych grup Przedszkola, czyli tylko u trenera Tomka, trenuje ponad 50 dzieci (roczniki 2011/2012)!! To rekord w historii naszej działalności :)

Wielokrotnie podkreślaliśmy, że podział na mniejsze grupy jest naszym celem i będziemy dążyć do tego, aby wszystkie grupy trenowały w komfortowych warunkach i kilkunastoosobowych grupach. Jak widać, krok po kroku dążymy do tego, poczynając od najmłodszych i najbardziej licznych grup. Co więcej, od wakacji rozpoczęliśmy także współpracę z asystentami trenerów, którzy wywodzą się z grona naszych najstarszych wychowanków. Więcej na ten temat już niebawem na łamach naszej strony.

A tymczasem, poznajmy się bliżej z nowym trenerem, któremy życzymy powodzenia i przyjemności w rozwijaniu młodych talentów.

Witamy na pokładzie statku "Górnik Libiąż", pod biało-czerwono-niebieską banderą ;)

JAROSŁAW SANDECKI - wizytówka trenera

Ur. 27.08.1981

Wykształcenie: magister wychowania fizycznego

Uprawnienia trenerskie: trener z licencją UEFA B