Wytyczne dla osób jadących na mecze na Stadionie Śląskim (sobota) i Stadionie Narodowym (niedziela) - AKTUALIZACJA LISTY (06.10)
2017-10-04

Przed nami baaaardzo atrakcyjny weekend. Już w sobotę nasz wyjazd grupowy na mecz Eliminacji do Mistrzostw Europy U-19  Polska - Białoruś, który odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Z kolei dzień później laureaci akcji "Przez Naukę do Wielkiej Piłki" pojadą do Warszawy na mecz Reprezentacji Polski z Czarnogórą w ramach Eliminacji do Mistrzostw Świata. Oto szczegółowe wytyczne dla wszystkich uczestników tych wyjazdów i OSTATECZNA LISTA... .

Mecz Reprezentacji U-19 POLSKA - BIAŁORUŚ
Termin: sobota 7 października mecz o g. 16:00

Zbiórka na stadionie w Libiążu g. 13:50, po przyjściu na zbiórkę zgłszamy się do trenerów (Bartek Kosowski, Michał Gut + opiekunowie Joanna Gwoździewicz i Kamila Kasicka)

Całkowity koszt wyjazdu: 20 zł od osoby  (prosimy o przygotowanie możliwie wyliczonych pieniędzy!!) Powrót około g. 19:30.

Prosimy każdego o obowiązkowe zabranie dokumentu tożsamości. Prosimy także dostosować ubiór do pogody!! Można zabrać także ewentualnie prowiant i kieszonkowe.

Poniżej ostateczna lista zapisanych osób (WAŻNA informacja na końcu listy!!) - aktualizowana o osoby rezygnujące:

1. Jakub Gręźlikowski
48. Jakub Bugno
49. Ewelina Szelągowska
50. Antoni Bukpaś

(aktualizacja z dnia 06.10)
UWAGA, w związku z rezygnacją z wyjazdu 4 osób z powyższej listy, miejsce w autokarze uzyskują poniższe 4 osoby.
51. Dawid Poznański
52. Kamila Poznańska
53. Janina Poznańska
54. Rafał Poznański

(aktualizacja z dnia 06.10)
UWAGA nr2:  Na liście oczekujących mamy jeszcze 2 dodatkowe osoby, więc gdyby ktoś z zapisanych osób ostatecznie nie jechał, to prosimy o niezwłoczną informację SMS lub tel. na numer trenera Bartka: 692 273 682.

UWAGA nr3: (aktualizacja z dnia 06.10) - mamy jeszcze kilka wolnych biletów na ten mecz (8 sztuk), gdyby ktoś chciał. Można je od nas odebrać, ale uwaga - nie ma póki co miejsca w autobusie, więc trzeba by do Chorzowa dojechać samemu. No chyba, że ktoś jeszcze zrezygnuje.

Po przyjeździe prosimy o odbiór dzieci na stadionie o godz. 19:30.

Wpłaty będziemy przyjmować w gotówce w dniu wyjazdu (po przyjściu prosimy zgłosić się do trenera Bartka i Michała). Szczegóły dot. wyjazdu pojawią się na stronie na dzień/dwa przed wyjazdem.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod adresem e-mail lub telefonem.

-------------------------------

Wyjazd laureatów akcji PRZEZ NAUKĘ DO WIELKIEJ PIŁKI  na MECZ: POLSKA - CZARNOGÓRA (Stadion Narodowy w Warszawie)

8-9 października (niedziela - poniedziałek)

Uczestnicy/Laureaci:
- Patryk Burda
- Kacper Kasicki
- Wojciech Piekarski

Zbiórka na stadionie w Libiążu w niedzielę 8.10 o godz. 7:00.

Jedziemy samochodem do Katowic, tam wsiadamy do pociągu Intercity i jedziemy do Warszawy. Na miejscu mamy czas wolny, obiad oraz mecz na Stadionie Narodowym (o g. 18:00) + ewentualne spotkanie z piłkarzami (pod warunkiem ich dostępności). Nocleg po meczu mamy w dwupokojowym Apartamencie Korsaka (PragA!partments) w bezośredniej bliskości Stadionu Naarodowego.

Powrót zaplanowany jest na poniedziałek rano - w Libiążu powinniśmy być około g. 11:00 (będziemy w kontakcie telefonicznym z rodzicami).

Dzieci będą miały zapewniony bezpłatny transport, nocleg, wyżywienie i oczywiście bilety na mecz.

Rzeczy do zabrania:

- ważny dokument tożsamości (KONIECZNIE!)
- podpisana zgoda rodziców (druk przesłany zostanie mailem)
- mały plecak/torba (jak najbardziej poręczne, więc zalecany jednak plecak)
- ubrania dzienne (jak najmniej)
- pidżama (ewentualnie kapcie)
- przybory do mycia  (ale NIE ZABIERAMY ręczników, gdyż będą na miejscu)
- ciepła kurtka i czapka do ubrania ewentualnie na mecz (pogoda może być różna!)
- kieszonkowe (na ewentualne pamiątki i inne nieplanowane rzeczy)
- można ewentualnie wziąć prowiant na podróż pociągiem, gdyż na miejsce dojedziemy o g. 12:30

W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt z numerem 514 800 175.