Obóz na piątkę w Białce Tatrzańskiej  (relacja + foto)
2017-09-12
Obóz na piątkę w Białce Tatrzańskiej (relacja + foto)

Co prawda od wakacji minęło już nieco czasu, niemniej jesteśmy Wam winni zaległą relację z wyjazdowego obozu sportowego, który odbył się pod koniec sierpnia w Białce Tatrzańskiej. Oto jak się bawiliśmy w górach... .

Obóz wyjazdowy odbył się w dniach 20-27 sierpnia 2017 w Białce Tatrzańskiej, uczestniczyło w nim 30 naszych wychowanków i 4 opiekunów. Głównym celem obozu było przygotowanie się obu drużyn do nowego sezonu oraz integracja zawodników. Przez okres 7 dni zawodnicy dostali sporą dawkę treningów, które odbywały się dwa razy dziennie. Oprócz zajęć szkoleniowych, chłopcy z rocznika 2006 mieli okazje zagrać dwa sparingi z drużynami Agricola Warszawa i Watra Białka Tatrzańska. Chociaż przeciwnicy byli starsi, nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Obie nasze drużyny ponadto chętnie uczestniczyły w biegach oraz wycieczkach pieszych, co więcej - wspólnie zdobyły pierwszy szczyt – Kotelnicę.

Oprócz zmagań piłkarskich było mnóstwo zabawy. Dwa razy zawodnicy relaksowali się w basenach termalnych „BANIA”. Hucznie obchodziliśmy urodziny dwóch naszych wychowanków, co było dla nich ogromną niespodzianką. Kolejną atrakcją była wycieczka do Zakopanego. Na Gubałówkę wyjechaliśmy wyciągiem Szymoszkowa, w parku Adventure chłopcy zagrali w paintball, a po świetnej zabawie pieszo zeszliśmy na Krupówki. W wolnych chwilach zorganizowaliśmy turnieje w bilard, ping-pong oraz piłkarzyki. Chłopcy mieli również okazję wykazać się wiedzą na temat piłki nożnej w quizach piłkarskich. Wielkich emocji dostarczyła też gra w podchody, która wymagała od dzieci współpracy, strategicznego myślenia i szybkiego działania. W ostatnim dniu zorganizowaliśmy ognisko nad rzeką Białką. Pieczenie kiełbasek, pluskanie się i skoki po kamieniach okazały się świetną zabawą. Na zakończenie obozu zawodnicy otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe za poszczególne osiągnięcia. Czas spędzony w Białce Tatrzańskiej okazał się bardzo pożyteczny i efektywny, wypełniony nie tylko szlifowaniem umiejętności piłkarskich ale również świetną zabawą w doborowym towarzystwie!!! :)

Zdjęcia z obozu można już oglądać w naszej GALERII

---------
Dziękujemy za udział w naszych obozach wyjazdowym i stacjonarnych wszystkim wychowankom. Obiecujemy, że w przyszłym roku w lecie oferta zgrupowań także będzie szeroka - wyjazdy + obozy stacjonarne. Pamiętajcie, że nasze obozy ZAWSZE REALIZUJEMY W SIERPNIU, więc planując Wasze prywatne wakacje, weźcie to pod uwagę.

A tymczasem już teraz rozważamy pomysł organizacji obozu zimowego w ferie przyszłego roku. Być może po raz pierwszy w naszej historii zorganizujemy również zimową wersję zgrupowania.