Trwają darmowe treningi wakacyjne w ramach akcji: Idę do Szkoły... Piłkarskiej
2017-07-20
Trwają darmowe treningi wakacyjne w ramach akcji: Idę do Szkoły... Piłkarskiej

Liczba 112 spragnionych piłki nożnej dzieci i młodzieży uczestniczy w naszych zajęciach piłkarskich w ramach akcji "Idę do Szkoły... Piłkarskiej". Cieszymy się, że darmowe treningi cieszą się takim zainteresowaniem i zapraszamy kolejnych chętnych - zarówno z Libiąża, jak i z poza naszej gminy. Zapisujemy się mailowo... .

Przypominamy, że nasza akcja realizowana jest w ramach programu KLUB Ministarstwa Sportu i Turystyki, a na realizację treningów zakupiliśmy specjalnie 100 nowych piłek.

Zdjęcia z treningów widoczne są już w naszej GALERII.

A zatem, przedstawiamy szczegółowe wytyczne dot. treningów wakacyjnych. Wypunktujmy to, co najważniejsze:

1. Treningi będą odbywały się w lipcu oraz sierpniu - dwa razy w tygodniu i będą miały charakter zabawowy tj. dużo gier i zabaw oraz gry w piłkę.
2. Aby wziąć udział w zajęciach należy się zapisać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres  kontakt@gorniklibiaz.pl z imieniem i nazwiskiem zawodnika oraz rocznikiem urodzenia. Dzięki temu utworzymy grupy zbliżone wiekowo, które trenować będą razem.
3. Zajęcia w okresie wakacyjnym trwać będą po 60 minut i będą odbywać się na stadionie (ul. Piłsudskiego 10).
4. Na zajęcia można zapisać osobę zarówno naszych wychowanków, a także osobę, która na codzień nie jest naszym zawodnikiem (kuzyna, brata, siostrę, kolegę). Mile widziane także osoby z innych klubów.
5. W zajęciach mogą brać udział zarówno chłopcy jak i dziewczynki, byleby legitymować się rokiem urodzenia 2001-2013 (uwaga, przyjęcie na zajęcia najmłodszych dzieci z roczników 2012-2013 zależne jest od ich ilości i możliwości utworzenia grupy).
6. Na zajęcia można zapisać się w dowolnym momencie wakacji (warunkiem jest wysłanie wiadomości e-mail).

Uwaga: Darmowe zajęcia w ramach programu "Idę do Szkoły... Piłkarskiej" nie dotyczą grup treningowych, które w sierpniu rozpoczną regularne treningi przedsezonowe oraz obozy stacjonarne we własnych grupach i pod okiem swojego trenera (wówczas należy uiścić normalną miesięczną opłatę za sierpień).

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod wspomnianym adresem e-mail.

Tymczasem przysyłajcie IMIĘ I NAZWISKO + ROCZNIK URODZENIA  na adres kontakt@gorniklibiaz.pl

Zajęcia rozpoczęliśmy w dniu 4.07 (wtorek) wg harmonogramu widocznego powyżej (treningi o g. 16:00, 17:00 i 18:00).

Zastrzegamy sobie możliwość modyfikowania lub łączenia grup, jeśli okaże się, że frekwencja jest niezadowalająca. Prosimy o śledzenie aktualności na naszej stronie lub profilu facebook, bo w razie zmian będziemy informować właśnie na stronie. Przypominamy, że zajęcia będą nastwaione na dobrą zabawę, dużo gry w piłkę i inne formy rywalizacji.

---------------

Nasz projekt "Idę do Szkoły... Piłkarskiej" jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu KLUB.