Mamy dofinansowanie z programu KLUB Ministerstwa Sportu i Turystyki!
2017-07-05
Mamy dofinansowanie z programu KLUB Ministerstwa Sportu i Turystyki!

Niektórzy już wiedzą, inni dowiedzą się dziś. Nasza Szkoła Piłkarska odnotowała kolejny sukces w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych. Oto bowiem właśnie podpisaliśmy umowę na mocy której otrzymamy kwotę 15.000 zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu KLUB. Dzięki temu wsparciu możliwe jest przeprowadzenie akcji "Idę do szkoły... piłkarskiej", którą uruchomiliśmy wczoraj... .

Dzięki temu projektowi:

- każdy chętny może wziąć udział za darmo w organizowanych przez nas treningach wakacyjnych (dotyczy zarówno wychowanków, jak i wszystkich innych chętnych także z poza Libiąża)

- nasza Szkoła Piłkarska wzbogaci się o 100 piłek, które służyć nam będą do treningów (lada dzień dostawa!).

Przypominamy, że przez całe wakacje można zapisywać się na te zajęcia i w nich uczestniczyć. Szczegóły oraz aktualna lista zapisanych osób znajduje się TUTAJ

Polecamy i zapraszamy!