Laureaci naszej akcji zobaczyli na żywo mecz finałowy Mistrzostw Europy U21 (relacja + zdjęcia)
2017-07-03

Trzecia edycja akcji "Przez naukę do wielkiej piłki" zakończona. Było spotkanie z Bartkiem Kapustką, były nagrody rzeczowe w postaci piłek z autografem Bartka, był w końcu wyjazd na mecz finałowy Euro 2017, w którym nasi laureaci na żywo oglądali reprezentantów Niemiec i Hiszpanii. Uczta dla oka wspaniała, to i wrażenia bardzo pozytywne... .

Kacper Przybylski, Mateusz Kosowski i Wiktor Waligóra to trzech naszych wychowanków, którzy - jak już wiecie - są laureatami III edycji akcji "Przez naukę do wielkiej piłki", w której najlepiej łączyli treningi i naukę w szkole.

Na wiosnę odebrali swoją pierwszą część nagrody, a mianowicie:

- spotkali się z Bartoszem Kapustką oraz podglądali w Krakowie, jak Bartosz bierze udział w nagraniu clipu promującego finały Euro 2017 (clip ten był pokazywany w telewizji Polsat w trakcie transmisji meczów Euro 2017)

- otrzymali piłki Adidas Brazuca podpisane przez Bartosza Kapustkę

W piątek odebrali z kolei drugą cześć nagrody, czyli wyjazd na mecz finałowy Euro 2017 do Krakowa. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Niemców, z czego zadowolony był Wiktor - obstawiający wygraną naszych zachodnich sąsiadów.

Zdjęcia z wyjazdu na mecz finałowy znajdziecie w naszej GALERII.

Szczegóły akcji "Przez naukę do wielkiej piłki" oraz relacje z poprzednich edycji (wyjazdów na mecze Borussii Dortmund i Juventusu) znajdziecie TUTAJ.

Wszystkich pozostałych wychowanków informujemy, że trwa właśnie IV edycja akcji, w której sprawdzamy Waszą obecność na treningach w trakcie całego sezonu i w której po sezonie będziecie się mogli pochwalić swoimi świadectwami. W nagrodę oczywiście wyjazd na bardzo atrakcyjny mecz - czyli oglądanie z bliska "wielkiej piłki" :)   Na składanie wniosków macie czas do 10 lipca br.

O tym, jaki mecz będzie nagrodą w bieżącej edycji poinformujemy w późniejszym czasie.

Sponsorem akcji "Przez nauki do Wielkiej Piłki" jest Agencja BMG-SPORT

BMG_logo.JPG