Zaczynamy szaleństwo turniejowe w Libiążu - już w niedzielę rocznik 2009!
2017-05-19
Zaczynamy szaleństwo turniejowe w Libiążu - już w niedzielę rocznik 2009!

Miło nam poinformować, że w sezonie wiosenno-letnim mocno chcemy postawić na turnieje piłkarskie organizowane w Libiążu. I tak, jeszcze przed wakacjami zorganizujemy 3 takie turnieje, kolejno dla roczników 2009, 2007 i 2006. Już dziś zapraszamy na stadion w najbliższą niedzielę... .

Już w niedzielę 21 maja od godziny 9:00 do zawodów staną zawodnicy z rocznika 2009. W rozgrywkach weźmie udział 12 następujących drużyn:

Górnik Libiąż I
Górnik Libiąż II
Progress Andrychów
Iskra Pszczyna
AP 2012 Jaworzno
Olimpia Piekary Śląskie
LKS Żarki
Mam Talent Krzeszowice
Orbita Bukowno
Krakowska Szkoła Piłki Nożnej
Football 4Pro
UKS Chełmek

W turnieju nie będzie prowadzonej klasyfikacji. Gramy, żeby dobrze się bawić. Każda drużyna rozegra 7 meczów - będziemy grali równolegle na dwóch boiskach.

Pierwsze mecze zaczynają się o g. 9:00 a zakończenie turnieju planowane jest na g. 14:30. prosimy dryżyny, aby najpóźniej o g. 8:30 być już gotowym do zawodów. Dla drużyn przyjezdnych przygotowane zostaną 2 duże szatnie (po 5 zespołów w każdej).

Każdy z zawodników otrzyma nagrody rzeczowe. Dla każdego przewidziany jest ponadto ciepły posiłek.

Dla rodziców zorganizowana zostanie mobilna kawiarenka (kawa, herbata, ciasto itp), do której zaprosi Stowarzyszenie Rodziców działających na rzecz naszej Szkoły Piłkarskiej.

Wszystkich rodziców i bliskich zawczasu informujemy, że mecze oglądamy z trybuny głównej, skąd jest świetna widoczność - obowiązuje zakaz wchodzenia na boisko lub stania przy linii boiska. Dajemy dzieciom swobodę i radość z gry, zamiast presji.

PS. nasze kolejne turnieje, które już przygotowujemy to:

- 28.05  Turniej rocznika 2007 o Puchar Kreatywnych Maluchów
- 11.06  Turniej Górnik Cup rocznika 2006

Za pomoc w organizacji turniejów jesteśmy nieprzerwanie wdzięczni takim podmiotom jak:

- Stowarzyszenie Rodziców  UKS "Górnik" Libiąż
- Libiąskie Centrum Kultury
- Cukiernia Ptyś

a także pomocnym rodzicom i wszystkim stałym sponsorom naszych inicjatyw.