Już niebawem podziały w grupach 2009 i Przedszkolu Ptysia (starszaki)
2017-05-09
Już niebawem podziały w grupach 2009 i Przedszkolu Ptysia (starszaki)

Ważna informacja dla Rodziców i wychowanków z rocznika 2009 (Żaki B) oraz grupy starszej Przedszkolaków. Zgodnie z zapowiedzią przymierzamy się w tym miesiącu do podziału obu tych bardzo licznych grup treningowych. Mamy już gotowość do tego kroku, czekamy jedynie na pogodę, bo żeby doszło do podziału, obie grupy muszą rozpoczać treningi na orliku... .

Być może podział zostanie dokonany już w przysżłym tygodniu, niemniej prosimy o śledzenie informacji na stronie oraz wsłuchiwanie się w głos trenerów: Krzysztofa Chłopka i Tomasza Słowika, którzy dadzą zielone światło dla tego podziału. Na stronie opublikujemy lada dzień listy zawodników, którzy będą w poszczególnych dwóch grupach Żaków (Żaki B1 i Żaki B2) oraz Przedszkolaków (Przedszkole Ptysia A i Przedszkole Ptysia B). Prosimy o dostosowanie się do zmiany, zwłaszcza że jest ona przeprowadzana z myślą o komforcie zajęć (wiadomo: zajęcia w mniejszych grupach są bardziej efektywne).

Terminarz zajęć po przejściu na orlika będzie, wg naszego projektu, wyglądał następująco:

WTOREK I CZWARTEK
Przedszkole Ptysia A - g. 15:30  (boisko orlik przy SP4 na Flagówce - zajęcia na połówce boiska) - trener Tomasz Słowik
Przedszkole Ptysia B - g. 16:45  (boisko orlik przy SP4 na Flagówce - zajęcia na połówce boiska) - trener Tomasz Słowik

WTOREK I CZWARTEK
Żak B1 - g. 15:30  (boisko orlik przy SP4 na Flagówce - zajęcia na połówce boiska) - trener Krzysztof Chłopek
Żak B2 - g. 16:45  (boisko orlik przy SP4 na Flagówce - zajęcia na połówce boiska) - trener Krzysztof Chłopek

Uwaga: zwracamy uwagę, że w razie konieczności powrotu na salę w któryś z dni (np. z powodu pogody) wtedy grupy będą trenować razem (tak jak dotychczas). Wynika to z wielkości sali w sp2, gdzie nie da się prowadzić dwóch treningów naraz, tak jak na orliku.

Aby jeszcze bardziej poprawić komfort zajęć - nie tylko tych, ale wszystkich naszych treningów na orliku - zakupiliśmy 8 specjalistycznych brameczek bazooka o wartości 4.000 zł, które niebawem zadebiutują na orliku, a które niebawem przedstawimy szerszej publiczności za pośrednictwem naszej strony. Zakupu udało się dokonać dzięki ofiarności jednego ze sponsorów, o czym niebawem w aktualnościach.

W razie pytań dot. podziału grup prosimy o bezpiśredni kontakt z trenerami obu grup lub adresem e-mail  kontakt@gorniklibiaz.pl

Czekajcie na sygnał od trenerów i do dzieła!