Bartosz Kapustka spotkał się z laureatami akcji Przez Naukę do Wielkiej Piłki
2017-04-21
Bartosz Kapustka spotkał się z laureatami akcji Przez Naukę do Wielkiej Piłki

Wielkich rzeczy ciąg dalszy. Nie opadł jeszcze kurz po niedawnych spotkaniach z Reprezentantami Polski - Michałem Helikiem i Maciejem Kotem, a już możemy się Wam pochwalić kolejnym spotkaniem ze wspaniałym sportowcem. Mowa o jednym z najlepszych polskich piłkarzy, Reprezentancie Polski i piłkarzu Mistrza Anglii Leicester City - Bartoszu Kapustce - który w środę spotkał się z laureatami naszej autorskiej akcji "Przez naukę do wielkiej piłki"... .

Kacper Przybylski, Mateusz Kosowski i Wiktor Waligóra to trzech naszych wychowanków, którzy - jak już wiecie - są laureatami III edycji akcji "Przez naukę do wielkiej piłki", w której najlepiej łączyli treningi i naukę w szkole. W środę odebrali swoją pierwszą część nagrody, a mianowicie:

- spotkali się z Bartoszem Kapustką oraz podglądali w Krakowie, jak Bartosz bierze udział w nagraniu clipu promującego finały Euro 2017 (clip ten będzie pokazywany w telewizji Polsat w trakcie transmisji meczów Euro 2017)

- otrzymali piłki Adidas Brazuca podpisane przez Bartosza Kapustkę

Trzecią cześcią nagrody dla laureatów będzie wyjazd na mecz finałowy Euro 2017, który odbędzie się w dniu 30 czerwca w Krakowie.

Życzymy polskiej drużynie z Bartkiem w składzie, żeby dotarła do tego finału.

Szczegóły akcji "Przez naukę do wielkiej piłki" oraz relacje z poprzednich edycji (wyjazdów na mecze Borussii Dortmund i Juventusu) znajdziecie TUTAJ.

Wszystkich pozostałych wychowanków informujemy, że trwa właśnie IV edycja akcji, w której sprawdzamy Waszą obecność na treningach w trakcie całego sezonu i w której po sezonie będziecie się mogli pochwalić swoimi świadectwami. W nagrodę oczywiście wyjazd na bardzo atrakcyjny mecz - czyli oglądanie z bliska "wielkiej piłki" :)